Пологівське болото: ні проїхати, ні пройти (ФОТОФАКТ)

12
16

Цю світлину до редакції “Пологівських вістей” надіслав наш читач Сергій Околот. Чоловік обурений тим, що на місці дороги утворилося непролазне болото. 

Це вулиці Лісова (колишня Потьомкіна) та Історична (колишня Леніна). Пологівець пише, що через отаку “дорогу” його автомобіль “ночує” надворі вже два тижні.

“У двір не заїхати, не виїхати, зате місто тепер з водою. Ця картина утворилася після прокладання водогону. Тут і пішки не пройдеш”, – обурюється чоловік.

На жаль, таку картину у Пологах можна спостерігати і на деяких інших  вулицях.

За коментарем ми звернулися до міського голови Юрія Коноваленка.

 – Про цю проблему знаємо. З місцевими мешканцями вже не раз спілкувалися і пояснювали, що після прокладання водогону земля має всістися, а вже потім можна буде приступати до ремонту дороги. Працівники “Агробуду” час від часу підсипають там щебінь. Коли тільки підсохне, прогрейдеруємо дорогу. Але раніше, ніж восени, ми не зможемо приступити до ремонту. Це перехрестя найбільше постраждало  після прокладання водогону.  Співчуваємо жителям цих вулиць, розуміємо, перепрошуємо за незручності, але зараз потрібно трохи зачекати, доки земля втрамбується,  – пояснив Юрій Анатолійович.

Читайте також: Екстрим по-пологівськи, або дорога до садочка по лезу ножа

Також, думаємо, пологівцям буде цікаво дізнатися, які роботи з капітального та поточного ремонту автомобільних доріг у Пологах вже заплановані на 2018 рік.

 

12 КОМЕНТАРІ

 1. а ямковий ремонт після зими по вул.Магістральній від Тарасівского повороту до Кагаліна ? ? ?

 2. Ну не вміють у нас якісно будувати дороги, що б ми там не говорили. То чи не краще було б запросити на це діло майстрів із-за кордону? Бо все одно витратять виділені кошти, а результат буде плачевним.

 3. Ну, шо ж, наче наміри добрі, і грошей витрачено буде немало. Однако, ну і апетити у проектантів, інтересно, хто вони, ці проектанти за такі гроші?. Канєш, без них не обійтися, бо можуть перевірить.
  А і дійсно, всьорівно прийдеться ремонтувати Магістральну, а кошти не передбачені, видно, прийдеться шось зменшувать.
  То, шо не вміють ремонтувати дороги (може й не вміють, так тоді зачєм вони нужні для підряду, у нас од сили два дощі за літо, а вони, невміюки, якось же ухитряються класти асфальт іменно в дощ, на це у них тяма є), то просто їм так дозволяють халтурить – немає настоящої прийомки виконаних робіт, це можна назвати бездіяльністю відповідальних осіб замовника. Або може недолугі договора заключають, шо не можуть виставить претензію дорожникам? Приведу аналогію: прикиньте, якби ви замовили зробити капітальний ремонт своєї квартири або власного будинку, не перевіряли би якість виконання? Ні? Шоб оті обої чи підвісні потолки через два місяці не попадали вам на голову, а гроші не були напрасно викинуті халтурщикам. Можна отмазку городити, шо, мовляв, ми не специ в технології дорожних ремонтів, но, позвольте, а як же гроші? Не свої? Сотні тисяч… Так найміть тоді куратора, хоч би й на підробіток, або хоч консультанта (вони є, тільки трохи заплатити, законним шляхом, понятно), або ще краще – створить з числа депутатів горсовєта робочу групу на кураторство й прийомку: можна не сумніватися, справляться, тільки шоб хоч відносно чесні і активні були, а люди з них спитають, та й самі ж їздять по яминах.

  • “Пологівський шляхбуд” вміє шляхи латать, бо там династія – Ігора Олександровича тато навчили. В “Запорізькому облавтодорі” теж вміють, автоматично – губернія ж! І дороги зразу після ремонту гарні – чи забули? Але пологівці їх самі не бережуть – гасають на авто, підошвами шаркають, чи навіть каблуками гуцикають!

 4. За 25 лет существования ул.Чаривна местная власть только обещала и ни разу её не подсыпала.Хотя другие улицы за это время ремонтировала 5-7 раз. А мы все сами.Спасибо соседям Евгению Кармазину и Николаю Ярмолашу.

 5. Якщо уважно читати, то там написано:”Заходи до програми “Утримання автомобільних доріг ЗАГАЛЬНОМІСЬКОГО значення в місті Пологи”. Автошлях Т 0815 до якого і належить вул.Магістральна, це автомобільний шлях ТЕРИТОРІАЛЬНОГО значення в Запорізькій області. Саме тому, вул.Магістральної і немає в вищенаданих заходах.

  • Воно то так, вул. Магістральна дійсно складає частину автошлях Т 0815, тільки знаходиться ця частина в межах міста, і щоб не впасти в “грязь обличчям”, в прямому та переносному сенсі, міське керівництво для ремонту траси в межах м. Пологи виділило біля мільйону гривень саме з міського бюджету, які “Запорізький облавтодор” успішно освоїв у 2016-17 роках. Наскільки успішно? Це видно із стану відремонтованої Магістральної у 2018 році…

 6. А перед “грейдуванням”…Медовой!!! присылайте специалистов…!!!и напомните им,чтобы мозги включать не забывали!!!оценивать ситуэйшен на месте!!!бо ми того варт!…#

 7. вулицю Миру в м. Пологи за 20 років навіть “не рівняли”, ранніше була надія, що її хочаб трохи приведуть доладу бо на ній мешкав Герой Соціалістичної праці”, але він помер і померла хочаб якась надія на ремонт вулиці….

 8. Та хай їм грець…так”рівнять”…(Косіора)Медову…де ями самі своїм коштом засипали…вони “порівняли”…???а де ями дійсно…там забули???Чи насправді відморожені чи тормознуті спеціалісти???(із файлів пам”яті)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут