Поїзд Запоріжжя-Бердянськ-Запоріжжя відмінять. Шкода!

1
38

Як повідомили у довідковому бюро станції Пологи, з 12 квітня перестане курсувати дуже зручний і, що важливо, дешевий поїзд Запоріжжя-Бердянськ-Запоріжжя. Він відправлявся з Поліг о 19.15 вечора і вже о 21.10 був у обласному центрі. Вартість проїзду (без постільної білизни) – трохи більше 23 грн. Його скасування пояснюють запровадженням нового поїзда №226 сполученням Київ – Бердянськ, який курсуватиме щодня з 25 березня. Для тих, хто збирається в Київ, запровадження нового поїзда це, звичайно, хороша новина, а от до Запоріжжя треба буде вирушати на дві години пізніше, а значить, і прибуватиме він до обласного центру аж о 23.10. Та й вартість проїзду до Запоріжжя зросте більш як на 10 грн. Тож, виходить як завжди – однією рукою дали, другою – забрали.

Вартість квитка з Поліг до Києва у новому поїзді – від 155 до 160 грн. (в залежності від дня тижня, з білизною). Вирушатиме поїзд з Поліг о 21.15, а прибуватиме до столиці наступного дня об 11.40. З Києва вирушатиме о 17.00 і прибуватиме до Поліг о 8.42 наступного дня, в Бердянську буде об 11.50 год.

1 коментар

  1. Кругом одні “покращення”..На авто літом,по таким дорогам,на море,і їхать нехочеться-бо дороги фактично нема,-так вони ще й поїзд відмінили..
    А с похоронами що робиться?Це жах якийсь..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут