Побачила світ нова книга: «Невиплакані сльози України (запоріжці, які загинули в АТО)»

0
48

Прізвища пологівських журналістів увійшли до списків літератури нового бібліографічного покажчика.

    

В Запоріжжі презентували новеньку книгу «Невиплакані сльози України (запоріжці, які загинули в АТО)».

“Побачила світ велика праця запорізьких бібліотекарів. На 368 сторінках – біографії наших земляків (ред. майже 200 біографій), що власне життя поклали за нас з вами… Як написано в новій книзі – в Україні знову настав час Героїв. Увічнити пам’ять загиблих за свободу країни – наш святий обов’язок”, – цитують запорізькі ЗМІ директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної держадміністрації, заслуженого працівника культури України Владислава Мороко.

На сторінках видання зібрано короткі біографії та посилання на публікації, присвячені загиблим запоріжцям, які полягли на Сході

Прізвища пологівських журналістів  також потрапили до списків літератури нової книги. А саме, на сторінках бібліографічного покажчика є посилання на публікації Оксани Бойкової, Наталії Осипенко, Лідії Слабишевої, Оксани Бевзюк, Володимира Харченка, Миколи Дрюченка. Всі статті були присвячені пам’яті пологівських бійців, які загинули в АТО, Артема Корнєва, Дмитра Шингура, Романа Соловйова.

Підготували нове видання працівники Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут