Пам’яті талановитого журналіста, мудрого керівника і прекрасної людини

1
48

На жаль, всі спроби врятувати життя колишнього редактора «Пологівських вістей», заслуженого журналіста України Людмили Василівни Білої не дали результатів. Увечері 13 березня її серце зупинилося, завдавши великого болю не тільки близьким, рідним, а й тим, хто добре її знав. Мудрий керівник, принциповий журналіст, яскрава творча особистість краю – такою залишиться вона в пам’яті пологівців.

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла із життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління журналістів. Вчила їх мудрості та відповідальності за професію, яку вони обрали. Людмила Василівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою та розважливою, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.

Журналісти району, колектив «Пологівських вістей» розділяють велике горе з приводу тяжкої втрати з родиною Людмили Василівни Білої і висловлюють свої щирі співчуття.

Відспівування померлої відбудеться 15 березня об 11.00 за адресою вул. Єдності, 16.

Колектив «Пологівських вістей».

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут