“ОЛІМП” підкорював нові вершини у Мелітополі

0
11

Минулими вихідними, а саме 24 лютого в м. Мелітополь пройшов турнір пам’яті неперевершеного спортсмена, тренера та наставника Павла  Целюрика, з жиму лежачі, станової тяги, багатоповторного жиму та підйому штанги на біцепс. Змагання проводились за правилами УФНП (Українська федерація натурального пауерліфтингу).

Підтримати турнір і вшанувати пам’ять приїхали  близько 100  спортсменів, які починали свої спортивні досягнення під началом МСМК Павла Целюрика. Приїхали спортсмени із  Дніпра, Акимівки, Рівного, Констянтинівки, Мелітополя, Кропивницького, Вінниці, Харкова, Нової Каховки, Пологівський район був представлений спортсменами ДЮСШ клубу “Олімп” у складі 10 чоловік на чолі з тренером Юрієм Клименко.
За інформацією тренера, у номінації «Жим штанги лежачи» наші учасники досягли високих результатів:

– до 110 кг Вязовцев Олександр посів 1 місце;
– до 110 кг Корнєв Дмитро посів 1 місце.

У номінації станової тяги:

– до 53 кг Радченко Яна посіла 1 місце;
– до 63 кг Морозкова Анжела посіла 1 місце;
– до 110 кг Корнев Дмитро посів 1 місце.

У номінації «Підйом штанги на біцепс» яскравим прикладом для своєї команди є керівник Юрій Клименко, який посів 1 місце у категорії до 82.5 кг. Також у цій номінації  Катерина Колесник посіла 1 місце у категорії до 60 кг. Абсолютними переможцями в жимі лежачи у відкритій категорії серед дівчат стала  Катерина Колесник, а в тінейджерах абсолютним переможцем стала Яна Радченко. Вона була нагороджена цінним призом. На цих змаганнях було присвоєно майстра спорту Олександру Вязовцеву та  Катерині Колесник з жиму штанги лежачі. Також тренеру було вручено посвідчення судді 1 категорії.

Команда Пологівської ДЮСШ та тренер щиро вдячні постійному та офіційному спонсору Андрію Чеберку, директору ТОВ “Дніпрокераміка” та голові профспілкового комітету Світлані Пустовойтенко, за фінансову допомогу у організації поїздки на змагання.

Команду до змагань підготував тренер ДЮСШ та вчитель гімназії “Основа” Юрій Клименко.