Мегакрутий день в редакції «Українського інтересу» (+ФОТО)

0
54

Пологівчанка, учениця Пологівської СРШ №2, вихованка гуртка «Основи журналістики» Будинку дитячої та юнацької творчості Ксенія Сторчак стала переможницею творчого конкурсу учнівських робіт «Як я розумію український інтерес?», який оголосило і провело Інтернет-видання «Український інтерес».

9 березня редакційний колектив «Українського інтересу» приймав у себе в гостях 17 переможців конкурсу з 9 областей України. Звичайно, і ми з Ксенією вирушили до засніженої столиці України. Ця подорож подарувала нам обом багато позитивних емоцій. Поїхали не просто за нагородою, подарунками, а, в першу чергу, за знаннями. Провели день у затишній редакції видання, занурилися з головою у журналістську роботу і дізналися багато тонкощів цієї надзвичайно цікавої, динамічної, креативної професії.

День у редакції був насичений майстер-класами. Заступник головного редактора Юрій Горбань і журналістка Ірина Савчук розповіли про основи журналістської майстерності, особливості жанрів журналістики. Акули пера наголосили на тому, що кожен може досягти успіху в журналістиці, головне – наполеглива праця.

Читайте також: Пишаємося: юна пологівчанка здобула перемогу в Києві


Дизайнер сайту Анастасія Туловська і фотокореспондент Олександр Бобровський ознайомили переможців конкурсу з основами графічного дизайну та фотосправи. Юні журналісти і самі перевтілилися у фотографів та дизайнерів, виконуючи завдання майстрів. Також вони вчилися писати та адмініструвати новини. Робили це під час тренінгу з редакторами новинної стрічки сайту, які наголошували на тому, що інформацію потрібно подавати оперативно, лаконічно, простою і зрозумілою мовою.

Майстер-клас «Я – блогер» для школярів провели викладачі Інституту журналістики університету імені Тараса Шевченка, автори посібника «Основи якісного блогерства» Олександр Чекмишев і Леся Ярошенко. Юрій Горбань запросив школярів до співпраці, запропонував їм писати блоги і пізнавати секрети блогерської справи на практиці.

У перерві між майстер-класами працівники редакції «Українського інтересу» запропонували невелику прогулянку з екскурсією по Києву, адже більшість учасників були вперше в столиці. І, звичайно, усі разом вирушили до пам’ятника Тарасу Шевченку, де вшанували пам’ять Кобзаря покладанням квітів з нагоди 204-ої річниця від дня його народження.

День був дуже насичений інформацією, подіями. Він мав надзвичайно приємне закінчення – нагородження і привітання переможців. Ксенія Сторчак під час цієї церемонії поділилася своїми враженнями:

– Раніше не замислювалася над професією журналістки. Тепер розумію, наскільки це цікава робота. Можливо, і я присвячу своє життя журналістиці. Вдячна організаторам конкурсу за можливість проявити себе, за незабутній день у Києві, за отримані знання.

Поверталися додому ми обоє задоволені і щасливі. Ксенія раділа новим відкриттям, а я – її успіхам. Тепер розумію отой кайф, який відчувають вчителі, коли їхні учні досягають якихось вершин. Їхнім досягненням радієш навіть більше, ніж своїм. І не повірите – ми навіть не втомилися. Ця перемога, поїздка, знайомства настільки зарядили позитивом. У  нас обох виросли крила!

Ми вдячні колективу «Українського інтересу» за мегакрутий день у редакції. Також дякуємо директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктору Бандурову і депутату міської ради Валентині Шашко за надану допомогу в організації поїздки. Це був чудовий весняний подарунок.

Наталія Осипенко, журналіст,

керівник гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

Фото Олександра Бобровського, «Український інтерес».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут