Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
13 Березня 2018 Місто 319  0 

Мегакрутий день в редакції «Українського інтересу» (+ФОТО)


Пологівчанка, учениця Пологівської СРШ №2, вихованка гуртка «Основи журналістики» Будинку дитячої та юнацької творчості Ксенія Сторчак стала переможницею творчого конкурсу учнівських робіт «Як я розумію український інтерес?», який оголосило і провело Інтернет-видання «Український інтерес».

9 березня редакційний колектив «Українського інтересу» приймав у себе в гостях 17 переможців конкурсу з 9 областей України. Звичайно, і ми з Ксенією вирушили до засніженої столиці України. Ця подорож подарувала нам обом багато позитивних емоцій. Поїхали не просто за нагородою, подарунками, а, в першу чергу, за знаннями. Провели день у затишній редакції видання, занурилися з головою у журналістську роботу і дізналися багато тонкощів цієї надзвичайно цікавої, динамічної, креативної професії.

День у редакції був насичений майстер-класами. Заступник головного редактора Юрій Горбань і журналістка Ірина Савчук розповіли про основи журналістської майстерності, особливості жанрів журналістики. Акули пера наголосили на тому, що кожен може досягти успіху в журналістиці, головне – наполеглива праця.

Читайте також: Пишаємося: юна пологівчанка здобула перемогу в Києві


Дизайнер сайту Анастасія Туловська і фотокореспондент Олександр Бобровський ознайомили переможців конкурсу з основами графічного дизайну та фотосправи. Юні журналісти і самі перевтілилися у фотографів та дизайнерів, виконуючи завдання майстрів. Також вони вчилися писати та адмініструвати новини. Робили це під час тренінгу з редакторами новинної стрічки сайту, які наголошували на тому, що інформацію потрібно подавати оперативно, лаконічно, простою і зрозумілою мовою.

Майстер-клас «Я – блогер» для школярів провели викладачі Інституту журналістики університету імені Тараса Шевченка, автори посібника «Основи якісного блогерства» Олександр Чекмишев і Леся Ярошенко. Юрій Горбань запросив школярів до співпраці, запропонував їм писати блоги і пізнавати секрети блогерської справи на практиці.

У перерві між майстер-класами працівники редакції «Українського інтересу» запропонували невелику прогулянку з екскурсією по Києву, адже більшість учасників були вперше в столиці. І, звичайно, усі разом вирушили до пам’ятника Тарасу Шевченку, де вшанували пам’ять Кобзаря покладанням квітів з нагоди 204-ої річниця від дня його народження.

День був дуже насичений інформацією, подіями. Він мав надзвичайно приємне закінчення – нагородження і привітання переможців. Ксенія Сторчак під час цієї церемонії поділилася своїми враженнями:

– Раніше не замислювалася над професією журналістки. Тепер розумію, наскільки це цікава робота. Можливо, і я присвячу своє життя журналістиці. Вдячна організаторам конкурсу за можливість проявити себе, за незабутній день у Києві, за отримані знання.

Поверталися додому ми обоє задоволені і щасливі. Ксенія раділа новим відкриттям, а я – її успіхам. Тепер розумію отой кайф, який відчувають вчителі, коли їхні учні досягають якихось вершин. Їхнім досягненням радієш навіть більше, ніж своїм. І не повірите – ми навіть не втомилися. Ця перемога, поїздка, знайомства настільки зарядили позитивом. У  нас обох виросли крила!

Ми вдячні колективу «Українського інтересу» за мегакрутий день у редакції. Також дякуємо директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктору Бандурову і депутату міської ради Валентині Шашко за надану допомогу в організації поїздки. Це був чудовий весняний подарунок.

Наталія Осипенко, журналіст,

керівник гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

Фото Олександра Бобровського, «Український інтерес».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.