Лист до редакції: нечистоти збігають до дитячого садка

1
60

“Доброго дня, редакціє газети «Пологівські вісті»! Хочу через вас опублікувати одну невеселу картину, яку я спостерігала сьогодні, коли відводила дитину в дитячий садок «Теремок».

 

Напроти садочка знаходиться багатоповерховий будинок, і дуже часто всі нечистоти із каналізаційних люків виливаються у двір. Сьогодні ж це все виливалось струмками прямо в двір дитячого садка.

Дуже хочеться, щоб цю замітку прочитали  комунальні служби та пильніше слідкували  за каналізацією цього будинку”, – такий лист ми отримали сьогодні вранці від жительки міста, яка надіслала також фотографії.

Наш кореспондент переадресував цього листа  міському  голові Юрію Коноваленку. Він пообіцяв ознайомитися із ситуацією та посприяти скорішому вирішенню проблеми, яку читачка порушила у листі.

Шановні читачі, дякуємо вам за співпрацю. Це чудово, що ви повідомляєте нам про проблеми, які вас турбують. Ми всі живемо в одному місті і разом будемо робити його кращим. Нагадуємо вам нашу електронну адресу: [email protected]

 

1 коментар

  1. Дуже добре, що Ви написали цей лист, я також сьогодні вранці з донечкою “перестрибували” через ці калюжі, які доречі дуже неприємно пахнуть!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут