Лист до редакції: Лякає байдужість

14
108

Вже не перший день і навіть не перший тиждень бачу цю “турботливу” матусю біля супермаркету АТБ. Двоє діток бігають навколо мами, поміж машин просять гроші у перехожих. Брудні, неохайні, одягнені не по погоді. Невідомо, що вони їдять, де і у яких умовах сплять.

І всім байдуже. А те, що порушуються їхні права, теж нікого не хвилює. Куди дивляться поліція, соціальні служби, служби із захисту дітей, держслужби???

Знаєте, дратує одне, коли до школи приходять працівники служби із захисту дітей і прямо з уроку забирають до дитячого будинку чисту, охайну, доглянуту дитину і не просто з уроку, а від мами за те, що в будинку немає світла, бо мама на свою мізерну зарплатню не спромоглася сплатити комунальні послуги, то це рятують дитину. А коли ось така картина біля АТБ, то рятувати і карати нема кому.

                         Читач.

14 КОМЕНТАРІ

 1. Вибачте, а Ви особисто звернулися до поліції, соціальної служби, служби з захисту дітей, держслужби, що порушуються права і обов’язки цих дітей?

  • Странное словосочетание “порушуються права ” “порушуються права і обов’язки цих дітей”…Как можно порушити обов”язки?Пример приведите…

   • Так, порушуються обов’язки.
    Де зобов’язані бути діти їхнього віку?

    Мати не віддал їх ні до школи, ні до дитячого садка!

    • А это предположение или факт?Согласитесь жалость это одно…бездействие чиновников это другое…реагирование после “оприлюднення ” в газете…???

 2. Та ви шО? Читач повинен був це особисто зробити, а може ще й заяву написати? Напевне він подав милостиню, і звернувся до тих хто має на це реагувати через засіб масової інформації. І цього повинно бути достатньо! Чи треба було людині з’ясувати хто є насправді ці люди – обездолені, чи професійні жебраки, які організації, чи органи повинні втрутитися – поліція, соціальна служба (а яка саме), а може церква, чи прокуратура? Також читач не зобов’язаний знати де знаходяться ці заклади, який у них графік роботи та порядок звернення, які телефони чи електронна пошта! Бо саме вони, а не пересічний перехожий, повинні перші зацікавитися, та зреагувати в даній ситуації, за що їхні співробітники отримують немалі зарплати з податків громадян.

 3. А навіщо поприймали купу поліцейських для догляду за містом?! Щоб виплачувати з/п по 10000 грн!!!!!!!!!

 4. це результат реформи в сельском хозяйстве ,пирожок в лакомке Семь гривень , голодающие , и полная площадь внедорожников буржуев

 5. Шановні! Кому дуже жалко – просимо свою жалість реалізовувати на ділі, так як це роблять інші. Ніхто не питає, дивлячись на цю мамочку з дітьми в чию одіж вони одягнені і в чиє взуття обуті. Це по перше. По-друге: кому не байдуже-візьміть цю маму з дітьми до себе додому-помийте, одягніть, та ще й дайте в руки пакети, набиті продуктами-і може тоді ми не побачимо цю маму з дітьми біля супермаркету. Як кажуть: “Не словом, а ділом” треба доводити свою небайдужість. Говорити ми всі вміємо, а як щодо добрих справ?

  • Допомогати треба, але тим, хто дійсно потребує цієї допомоги! На мою думку обмивати, і т.д…… це справа матері! Спробуйте запропонувати цій матері гроші, за які треба щось зробити. І все стане зрозуміло. Одне діло коли людина сама намагається покращити життя своєї родини, а зовсім інше, коли мати замість того, щоб іти на роботу, обирає жебрацтво, та ще й використовує для цього малолітніх дітей! І з цих діточок виростуть такі ж самі батьки, які будуть обирати “спрощену систему існування” за рахунок соціальних виплат та жебракування! Тому, добрі справи іноді тільки сприяють появі та розвитку таких “картин”.

  • Катрин, яка ви недалекоглядна. Пройде не 20 років, не рік, а тиждень і буде та сама картина. Забрудняться, з’їдять харчі і шо далі?
   У цієї мами руки ноги є, підійшла до будь кого і сказала: давайте я вам двір від снігу розчищу і т.п. Ось тоді може щось зміниться.

   А взагалі лист про те, що поліція не реагує на порушення закону. Про те, чому поліція спільно зі службою захисту дітей не склала документ і не вилучила дітей у цієї мами і не віддали до дитячого притулку. Підстави є!

 6. Шановний Віталію! Безумовно – такі люди, які обрали спрощену систему існування за рахунок інших – є. Але моя відповідь була адресована саме редакції газети, яка любить перекручувати правду

  • Шановна Катрін! У нас питання: яку правду ми перекрутили? До редакції надійшов лист від небайдужої жительки Поліг, жінка переймається долею цих дітей. Ми лише зробили свою роботу, оприлюднили цього листа. В чому перекручування правди?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут