Оксана БЕВЗЮК


15 Березня 2018 Місто, Фоторепортаж 981  9 

І на їхню вулицю прийшло свято! День комунальника у Пологах (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Їхню щоденну працю часто не помічають, їх частіше критикують, аніж хвалять, частіше висловлюють претензії і тільки зрідка слова подяки…  Але, хоча б раз на рік, вони опиняються у центрі уваги – це працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. У своє свято вони зняли робочий одяг, забули про віники, відра, інструменти… Гарні, усміхнені і веселі працівники “Житло-Сервісу” та “Міськводоканалу” отримували заслужені грамоти, теплі слова і компліменти.

Урочистий концерт, присвячений Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відбувся сьогодні, 15 березня, у ЦКД “Гірник”.

Із професійним святом комунальників привітали керівники міста та району, а наші талановиті артисти присвячували їм свої виступи. Не обійшлося і без подарунків – депутат Пологівської міської ради Валентина Шашко від імені Володимира Люцканова вручила два сертифікати на дизельну оливу по 120 л керівникам цих двох установ.

 


 1. Аноним сказав:

  Звідки у пенсіонерки 6 500 гривень на дизельне пальне для ЖКГ ?

  • статист сказав:

   Вказано не дизельне пальне (солярка), а олива (масло, по місцевому)- це в рази дорожче! Мабуть частину місячної пенсії не пошкодувала – свято ж! 😉

  • Непам'ятаюякзовуть. сказав:

   …”депутат Пологівської міської ради Валентина Шашко від імені Володимира Люцканова вручила два сертифікати на дизельну оливу”.

   • статист сказав:

    Може знаєте, читежнем’ятаєте – він яким боком до пологівських комунальників: підопічну Валентину Миколаївну, свого боса Пономарьова, чи сам планує болотуватись від “їхнього краю” по нашому окрузі в Раду замість Кривохатька? Так «Систем Кэпитал Менеджмент» вже всю область Ляшком обклеїв – один бігборд в рази дорожче азмоловської олії!

    • Анонім сказав:

     Пологівський міський голова і без депутата міської ради Валентини Шашко має давні стабільні зв’язки з громадськістю Бердянського регіону.

   • Анонім сказав:

    від кого вручила в статті з’явилося пізніше

 2. Анонім сказав:

  Чого тільки “наш край” обдаровував? Міг би й представник “опоблоку” вручити керівникам комунальних установ по каністрі-дві якоїсь оливи чи солярки – у начальства на “Мінералі” наколядував би! А то тільки співать…

 3. статист сказав:

  Як же їх не критикувати коли не те що в місті – у них “вдома”, на територіях самих комунальних підприємств міськради суцільний жах – безлад, гори сміття, споруди, гаражі, склади в край занедбаному стані, техніка, інвентар, реманент зберігається як попало, кучі будівельних уламків порослих віковими заростями, навіть гранітні плити зняті з памятника Леніна кинуті насипом! Посеред двору нерухомі ретро автомобілі-причепи заповнені такого ж віку перепрілими відходами – хоч археологів на розкопки запрошуй! І все це нерухоме майно, та матеріальні цінності не відомі в місті меценати подарували – утримується, та придбане на наші податки! І керівники працюють не на випробувальних терінах – роками, ще й зовсім немалу заробітну плату отримують з тих же податків, та наших комунальних платежів! Чи не час міському голові, саме в період реорганізації комунального говподарства, звернути увагу керівників на ці неподобства, або увагу на проблемних керівників? Адже господаря видно по господарству, може мер ще не все роздивився?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.