І на їхню вулицю прийшло свято! День комунальника у Пологах (ФОТОРЕПОРТАЖ)

9
226

Їхню щоденну працю часто не помічають, їх частіше критикують, аніж хвалять, частіше висловлюють претензії і тільки зрідка слова подяки…  Але, хоча б раз на рік, вони опиняються у центрі уваги – це працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. У своє свято вони зняли робочий одяг, забули про віники, відра, інструменти… Гарні, усміхнені і веселі працівники “Житло-Сервісу” та “Міськводоканалу” отримували заслужені грамоти, теплі слова і компліменти.

Урочистий концерт, присвячений Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відбувся сьогодні, 15 березня, у ЦКД “Гірник”.

Із професійним святом комунальників привітали керівники міста та району, а наші талановиті артисти присвячували їм свої виступи. Не обійшлося і без подарунків – депутат Пологівської міської ради Валентина Шашко від імені Володимира Люцканова вручила два сертифікати на дизельну оливу по 120 л керівникам цих двох установ.

 

9 КОМЕНТАРІ

  • Вказано не дизельне пальне (солярка), а олива (масло, по місцевому)- це в рази дорожче! Мабуть частину місячної пенсії не пошкодувала – свято ж! 😉

  • …”депутат Пологівської міської ради Валентина Шашко від імені Володимира Люцканова вручила два сертифікати на дизельну оливу”.

   • Може знаєте, читежнем’ятаєте – він яким боком до пологівських комунальників: підопічну Валентину Миколаївну, свого боса Пономарьова, чи сам планує болотуватись від “їхнього краю” по нашому окрузі в Раду замість Кривохатька? Так «Систем Кэпитал Менеджмент» вже всю область Ляшком обклеїв – один бігборд в рази дорожче азмоловської олії!

    • Пологівський міський голова і без депутата міської ради Валентини Шашко має давні стабільні зв’язки з громадськістю Бердянського регіону.

 1. Чого тільки “наш край” обдаровував? Міг би й представник “опоблоку” вручити керівникам комунальних установ по каністрі-дві якоїсь оливи чи солярки – у начальства на “Мінералі” наколядував би! А то тільки співать…

 2. Як же їх не критикувати коли не те що в місті – у них “вдома”, на територіях самих комунальних підприємств міськради суцільний жах – безлад, гори сміття, споруди, гаражі, склади в край занедбаному стані, техніка, інвентар, реманент зберігається як попало, кучі будівельних уламків порослих віковими заростями, навіть гранітні плити зняті з памятника Леніна кинуті насипом! Посеред двору нерухомі ретро автомобілі-причепи заповнені такого ж віку перепрілими відходами – хоч археологів на розкопки запрошуй! І все це нерухоме майно, та матеріальні цінності не відомі в місті меценати подарували – утримується, та придбане на наші податки! І керівники працюють не на випробувальних терінах – роками, ще й зовсім немалу заробітну плату отримують з тих же податків, та наших комунальних платежів! Чи не час міському голові, саме в період реорганізації комунального говподарства, звернути увагу керівників на ці неподобства, або увагу на проблемних керівників? Адже господаря видно по господарству, може мер ще не все роздивився?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут