Гуляйпільці заздрять пологівському туалету

3
38

Для того, щоб у Гуляйполі з’явився такий туалет, як у нас, гуляйпільській владі треба розщедритися на мільйон гривень.

«Минув уже рік, за який Гуляйполе зазнало багато позитивних, очевидних змін. Про це наша газета писала неодноразово. Та що лишилося незмінним, так це, на жаль, проблема міських туалетів. Не будемо знову перераховувати всі наші «точки полегшення» – лише один: центральний, що біля КСК «Сучасник». Варто зазначити, що  сходити за потреби туди можна спокійнісінько, не боячись наступити на «міну» чи загинути від «газової атаки» – за ним належно доглядають. Однак все ж не всі мають таку змогу. Звичайно,  молодь і здоровий робочий клас може «рєзво» туди заскочити і так само «рєзво» вискочити. Проте, як бути старикам, людям з обмеженими фізичними можливостями й мамочкам із дітьми? Однозначно зручностей там малувато, якщо не сказати більше. До того ж, вистачає дискомфорту в холодну пору року», – так описують гуляйпільську вбиральню журналісти газети «Голос Гуляйпілля» і далі порівнюють його з новеньким туалетом, який нещодавно відкрився у центрі Поліг.

Але для того, щоб у Гуляйполі з’явився такий туалет, як у нас, гуляйпільській владі треба розщедритися на мільйон гривень.

Все ж приємно, що Пологи розвиваються, а бюджетні кошти витрачаються на благо людей. Чи не так?

 

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Не тільки Гуляйпільці заздрять,а ще й прокуратура теж, бо їм стара споруда подобалась мабуть .

    • Так вони показують свою надважливість – знаходять статтю, кому, або параграф щоб зробити вид правдоборців, показати хто є хто. Але ж міський туалет – не комерційне підприємство, і баришів мерії не приносе! А от де дійсно порушення прокурори частенько закривають очі… За прикладами далеко ходити не треба – подивіться скільки в місті різного роду капітальних прибудов до стандартних житлових будинків: магазинчиків-лавочок, контор-консультацій, балкончиків-терасок, гаражів-сарайчиків які наліпили юристи-підприємці, торгаші-спекулянти, чи просто вплививі городяни! Та й у самому будиноку суду-прокуратури прибудовою з боку від туалету хіба не спотворили архітектуру колишнього райкому кпу? Проте часто це не просто не красить зовняшній вигляд, а й несе аварійну загрозу самим конструкціям! Тільки в цих випадках прокуратура ні гу-гу… І чого б то? 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут