“Діти вулиці”: у Пологах служба у справах дітей шукала дітей, які жебракують (Резонанс)

3
68

Реакція є. Після опублікування на сайті листа “Байдужість лякає“, в якому йдеться про маму з дітьми, котрі жебракують біля АТБ, його бурхливого обговорення, служба у справах дітей Пологівської РДА вирушила в рейд по центру міста шукати “дітей вулиці”.

Про проведення рейду повідомляється на сайті райдержадміністрації. 13 березня спеціаліст служби у справах дітей РДА, дільничний офіцер поліції, фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перевірили центральну вулицю міста, парк залізничників, автовокзал та торгові точки міста. Проводили цей рейд, як йдеться у повідомленні, з метою активізації роботи щодо виявлення осіб, які залучають дітей до жебракування, попереджання бездоглядності та безпритульності дітей, захисту прав та інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Про результати, на жаль, не повідомляють. Закликають у разі виявлення факту безпритульності чи бездоглядності дітей, залучання їх до жебракування обов’язково зателефонувати до поліції (102) або служби у справах дітей (06165 2-33-05).

Виходить, знов за рибу гроші. Доки хтось не звернеться  до поліції або до служби у справах дітей, реакції від них чекати не слід. Тільки не зрозуміло, навіщо з міського бюджету витрачали сотні тисяч гривень на систему відеоспостереження, її дообладнання? Все ж має бути, як на долоні. А виходить, що гроші витрачені на вітер? Чому немає вчасної реакції на подібні випадки?

Як бачимо, питань більше, ніж відповідей… Рейди – то добре, звичайно. Не віриться, що у наших службах працюють люди, байдужі до чужих доль. Насправді, знаємо, що відповідальні й уважні. Але система побудована так, що треба показати, перш за все, реакцію на папері. Галочку поставлено, а чи зміниться ситуація?

3 КОМЕНТАРІ

  1. Система відеоспостереження встановлена попередньою міською владою використовується, чи використовувалася ( інформація з компітентних джерел різниться: по одній – система повністю непрацездатна через наперед відомі дефекти, по іншій – збої в роботі виникають через припинення її технічного обслуговування) виключно для потреб Пологівського райвідділу ГУМВС.
    А от особи, разом з залученими ними до жебракування дітьми, успішно жебракували біля маркету АТБ 10-11 березня. Осіб же, що виконуючи свої службові обов’язки мали б активізувати роботу по їх виявленню для попередження бездоглядності та безпритульності дітей, захищати їх права та інтереси щоб ті не опинилися в складних життєвих обставинах, поблизу помічено не було!

  2. А саме 13 березня ці особи до обіду спокійно жебракували в районі автовокзалу, магазинів “Безмін” та “Лакомка”. Хто шукає – той знаходить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут