Депутати Опозиційного блоку звітували перед виборцями (+ ФОТО)

0
52

4 березня в центрі культури та дозвілля «Гірник» згідно з вимогами Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» відбувся публічний звіт депутатів міської, районної та обласної рад від політичної партії «Опозиційний блок» в Пологівському районі.

На звіт запрошували виборців міста та району, керівництво міста та району, голови сільських рад, директори шкіл, представники громадськості. Перед зібранням виступили голова фракції депутатів від «ОБ» в районній раді, голова постійної комісії з питань промислової політики, бюджету та управління об’єктами спільної власності територіальних громад В.В.Тимошенко, депутат районної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування Д.В.Цихмистро, голова фракції депутатів від «ОБ» в міській раді Л.Г.Стасова, заступник голови районної ради І.О.Шевченко, депутат обласної ради І.І.Чесноков, народний депутат України 7 скликання, представник політради обласної організації політичної партії «ОБ» О.І.Дудка.

У завершальному слові голова територіальної організації політичної партії «ОБ» В.В.Тимошенко запевнив присутніх, що депутати від політичної сили, яку представляють, ні на крок не відійдуть від принципу: «кожне прийняте рішення повинно йти на користь громадян». Також він сердечно привітав присутніх на зібранні жінок зі святом весни – 8 Березня. Зустріч пройшла в конструктивній та діловій атмосфері.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут