А ви робите компліменти? (ОПИТУВАННЯ)

1
156

Як можна жити без приємних слів? Як стриматися, коли хочеться зробити комусь комплімент? Це ж так класно! Особливо, коли від душі і від щирого серця. Приємностей в житті і так не дуже багато, тож кожен день треба розфарбовувати у яскраві кольори і дарувати один одному чудові емоції. Звісно, допомагають у цьому саме вони – компліменти.

А ви знаєте, що 1 березня – День компліментів? Слово це французького походження і означає буквально особливу форму похвали, визнання, захоплення, схвалення і поваги. Люди по-різному ставляться до компліментів. Хтось стверджує, що в них часто присутні лестощі і відсутня щирість. Але ніхто не заперечує, що сила слова велика: «Словом можна вбити і словом можна вилікувати». Ще важливо пам’ятати, що компліменти потрібно вміти правильно робити і вміти правильно приймати. І, звичайно ж, говорити компліменти потрібно тоді, коли того вимагає душа. Нехай це відбувається не тільки 1 березня – в День компліментів.

А ми розпитали пологівців, чи часто вони роблять компліменти і чи чують їх на свою адресу. Також запропонували їм зробити комусь комплімент на сторінках газети. Допоміг у цьому «Фейсбук», за його допомогою змогли поспілкуватися з пологівцями, які нині мешкають у Запоріжжі і навіть у Німеччині. Результати опитування порадували.

Анастасія Полєшко, м.Запоріжжя:

– Компліменти чую часто, від незнайомців і від знайомих, переважно від чоловіків. З легкістю роздаю їх сама. Впевнена, що слова мають на нас великий вплив: здатні підняти настрій, додати впевненості або вселити надію. А комплімент хочу зробити мамі. Це надзвичайна жінка, яка викликає захоплення. Я пишаюся тим, що маю таку маму. Справедлива, щиросердна, мудра, співчутлива, любляча, наділена багатьма талантами – все це про найголовнішу людину в моєму житті. Всіма своїми перемогами й здобутками завдячую своїй ріднесенькій.

 

Ася Дітлер (Ярова), м.Мюнзінген, Німеччина:

– Приємно, що пологівці мене не забувають, хоч і мешкаю зараз далеко. На компліменти, добрі слова не скуплюся, люблю, коли людині приємно. Як говориться, “Словом можна вбити, словом можна врятувати, словом можна полки за собою повести”. Найбільше і найчастіше від мене отримує компліменти, звичайно, моя улюблена донечка, а потім вже і чоловік. Користуюсь нагодою, хочу сказати своєму колективу Будинку дитячої та юнацької творчості, в якому я працювала, що це кращий колектив, в якому мені було дуже добре. Це чуйні і добрі люди, які завжди і в усьому зрозуміють та підтримають. І, звичайно, хочу передати привіт і зробити комплімент своїм рідним. У мене найкраща сім’я: турботливі, мудрі батьки, веселі та кмітливі сестри і суперталановиті племінники, за якими сумую, яких безмежно люблю.

Анатолій Павлюк, с.Григорівка:

– На свою адресу не часто чую компліменти. В основному, чую їх від своєї половинки. Сам часто роблю компліменти, особливо моїй коханій та надзвичайно вродливій дружині, яка завжди поруч і завжди підтримує. Також роблю компліменти іншим жінкам, треба дарувати радість і посмішки усім. Жінки в нас дуже гарні, це всі знають, тож заслуговують на компліменти.

Звичайно, хочеться зробити комплімент. Він буде трішки неочікуваний, адже адресую його нашим захисникам, які боронять Україну, і волонтерам, які є ниточкою між ними та нами, між війною і миром, які допомагають здобувати спокій. І військовослужбовці, і волонтери в нас найкращі. Це живий щит захисту, це наша надія, це наша гордість і сила.

Олена Волошина, с.Воскресенка:

– Цікаві питання. Звичайно, я роблю компліменти і сама їх часто отримую. Приємні слова говорить найчастіше коханий чоловік. Також колеги по роботі роблять компліменти, і це приємно.

А комплімент хочу зробити своєму чоловікові Олексію. Він – мої мрії, радість, кохання, світ, життя! Турботливий, ніжний, найкращий… Все це поєднується в єдиному і найближчому чоловікові і батькові нашої донечки.

 

Євген Черкун, м.Пологи:

– Дякую за запитання. Так, звісно, як будь-який чоловік я роблю компліменти і навіть люблю це робити. По-перше, мені просто приємно зробити комплімент гарній дівчині чи жінці, бо вони варті і наших компліментів, і нашої чоловічої уваги. По-друге, незалежно від статі, це підвищує самооцінку людини, на адресу якої робиться компліменти, і сприяє кращій комунікації між людьми. Тому я завжди намагаюся при нагоді сказати кілька приємних слів співрозмовнику, а, як фотограф, використовую компліменти як один із інструментів творчого процесу. Мені теж приємно чути приємні слова. В більшості вони стосуються оцінки моїх фоторобіт, хоча іноді приємно чути, коли «дають» менше років, ніж є насправді. Усім хочеться бути молодими!

Ну і, звісно, як не скористатися нагодою? Маю кілька приємних слів для наших жінок напередодні свята. Любі наші, менше довіряйте дзеркалам, щоб упевнитись у своїй привабливості та красі. Найкраще дзеркало – то зацікавлені погляди чоловіків, що вас оточують. Зачіска, манікюр, гарна сукня, пірсинг у пупку – не завжди головні, а іноді навіть і не потрібні. Головне – в душі відчувати себе привабливою, і це обов’язково не залишиться непоміченим. Бажаю вам усім гарного весняного настрою і спокусливих поглядів чоловіків.

«Пологовістяни»:

– Проводячи опитування, й самі замислилися над питаннями, які поставили респондентам. Охоче відповімо: так, і ми робимо компліменти щодня. І робимо їх із задоволенням своїм рідним, друзям, колегам, знайомим і читачам. Отримуємо від цього величезну насолоду. Зізнаємося, що надзвичайно приємно чути компліменти і на свою адресу, на адресу нашої газети, адже стараємося робити її цікавою і змістовною. Раді, що це помічаєте ви, наші любі друзі, читачі. А найкращий комплімент для нас – це ваш вибір, ваша довіра, ваша дружба і вірність «Пологівським вістям».

Робимо і вам комплімент: ви в нас найкращі, такі активні, відкриті, завжди готові підказати якусь цікаву тему. З вами і для вас приємно працювати! Ви – наші надійні партнери, порадники, критики. Цінуємо цей зв’язок і дружбу. Залишайтеся завжди з нами!

Опитування провела Наталія Осипенко.

Фото з архівів респондентів.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут