Закон про неплатників аліментів вже дозволив стягнути з боржників понад 20 млн грн

0
10

Зазначену суму ліквідовано державними виконавцями за заборгованостями, що складають більше 6 місяців

Завдяки застосуванню передбачених законом про неплатників аліментів нововведень за 17 днів, станом на 23 лютого 2018 року, державними виконавцями ліквідовано 20,2 млн грн заборгованості зі сплати аліментів, що складають більше 6 місяців. Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства юстиції із посиланням на заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергія Шкляра.

Так, за його словами, станом на зазначену дату державними виконавцями Мін’юсту винесено 56 394 постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, 53 809 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керувати транспортними засобами, 52 871 постанова про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування зброєю, а також 52 512 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання.

Крім цього, до суду внесено 6 537 подань про оголошення розшуку боржника.

«Хоча закон вступив у силу лише 6 лютого і підбивати підсумки ще рано, можна із впевненістю сказати, що динаміка статистичних даних за останні два тижні роботи нових правил дає впевненість в правильності рішення законотворців», – наголосив Сергій Шкляр.

Крім того, він додав, що усього за період з 1 січня по 23 лютого 2018 року органами державної виконавчої служби стягнуто 372,3 млн грн на користь 440 777 дітей.

Також за його словами, починаючи з 6 березня, Міністерство юстиції запроваджує систему щомісячного моніторингу дії закону на практиці, фіксуючи по всій країні статистику відносно того, як змінилася кількість проваджень із заборгованістю по виплаті аліментів у кожному регіоні, скільком боржникам заборонили виїжджати закордон чи керувати транспортним засобом та користування зброєю, скільки боржників направлено на проходження суспільно-корисних робіт
для погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Джерело: https://mind.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут