З добром у серці: юні журналісти і лідери дарували пологівцям посмішки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
54

“Доброта – це те, що може побачити сліпий і почути глухий”, вважав Марк Твен. Важко не погодитися з видатним письменником. А яке місце доброта займає у нашому житті? Чи часто ми робимо добрі вчинки, чи помічаємо, як хтось дарує нам свою доброту? Над цим замислилися вихованці гуртків “Основи журналістики” і “Лідерство – запорука успіху” Будинку дитячої та юнацької творчості.

Сьогодні, 17 лютого, весь світ відзначає День спонтанного прояву доброти. Це свято виникло за ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети – незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

Святкування Дня спонтанного прояву доброти в Україні поки проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти стосовно всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей.

День спонтанного прояву доброти – це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її проявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна кожна людина.

Дізнавшись про це, діти вирішили й самі подарувати іншим радість. Разом з керівниками вирушили на вуличну акцію “Живіть з добром у серці!” Прихопили повітряні кульки з собою і дарували усім, кого зустрічали на своєму шляху, бажали гарного дня і добра. Приємно, що навіть у такий похмурий і непривітний день від  прояву доброти від дітей пологівці посміхалися, раділи разом з ними і згадували, які добрі вчинки робили.

А юні журналісти та лідери кожного закликали спонтанно проявляти доброту, зробити це щоденною звичкою. Тоді й світ обов’язково стане трішки добрішим.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут