Як у раді ветеранів весну зустрічали (ФОТО+ВІДЕО)

0
68

У Пологах пенсіонери – люди дуже активні й креативні. Їхній непосидючості заздрить навіть молодь. Самі подумайте, чи збереться молодь на посиденьки, щоб зустріти весну? Навряд. А от ветерани зібралися та так весело, цікаво, пісенно і навіть смачно попрощалися із зимою та зустріли весну, як і годиться це робити у тиждень Масниці.

 Що потрібно для святкування? Згуртованість, натхнення, веселий настрій і бажання зустрітися, поспілкуватися. Все це у наших ветеранів в достатній кількості. Голова міської ради ветеранів Таісія Гаврилівна Ткач вмить все організувала. Тож і культурна програма забезпечена і святковий стіл зі смачнючими млинцями, вареничками та іншими смаколиками, які чарівні господині-пологівчаночки готували із задоволенням, а також гості принесли з собою.

На посиденьки до ради ветеранів завітали заступник голови РДА Ірина Півень, заступник міського голови Сергій Колісник, депутат міської ради Валентина Шашко. Гості вітали ветеранів зі святами, разом з ними чаювали і навіть пісні співали.

Усі відзначили, що такі посиденьки треба влаштовувати частіше, адже немає нічого ціннішого за гарний настрій, добре самопочуття, позитивні емоції від задушевного спілкування. У раді ветеранів і справді по-сімейному тепло.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут