В Запорожье рассказали о коррупции в сервис-центрах полиции при получении прав

2
52

В Запорожье журналистка рассказала о том,  сколько нужно заплатить, чтобы получить права, в связи с новой реформой от МВД, передает “ZаБор”.

Сервисные центры МВД появились в 2016 году взамен упраздненных МРЭО ГАИ в ходе реформирования министерства. Замена МРЭО сервисными центрами подавалась руководством МВД, как один из шагов ликвидации коррупции.

Но на самом деле, как стало известно, несмотря на смену вывески, прежние схемы сохранились.

О том, как на самом деле проходит сдача экзаменов в сервисном центре, рассказала журналистка Мария Соболевская на своей странице в соцсети.

Новая реформа предполагает, что теоретическая часть экзамена не будет сдаваться на месте, а результаты тестов будут отправляться сразу в Киев. Таким образом хотели предотвратить коррупцию в автошколах.

Как только нововведение начало работать, экзаменаторам нужно было придумать как теперь заработать деньги. Ведь большинство экзаменируемых начали сдавать экзамен с положительным результатом благодаря подготовке.

По словам девушки, тогда инспектора переключили свое внимание на практику, так как Киев никаким образом не может ее контролировать (машины не оборудованы видеорегистраторами, у инспекторов нет чек-листа и т.д.).

По информации Марии, сдать вождение с 1 раза удается лишь 6 ученикам из 10. Если в один день пришло 30 человек – умножаем число на три и получаем печальную статистику. Фамилии экзаменируемых у инспектора записаны в два столбика. Для себя девушка назвали их “квотой”.

Как рассказывает журналистка, что если человек платит “в карман” – ему на компьютере включают внутреннюю программу сервисного центра, где он хаотично может нажимать любые ответы. А вот на вопросы киевского билета вместо него отвечает инспектор СЦ – во время обеденного перерыва или вечером.

Девушке три разных человека называли разные суммы, требуемые для успешной сдачи экзаменов.

Первый отметил, что теорию и практику можно “порешать” за 100$. Потом передумал и назвал сумму в 50$. Второй – сказал, что 100 долларов-  это дорого и назвал сумму в 1500 грн. Человек, работающий в сервисном центре – 1200 грн только за вождение.

2 КОМЕНТАРІ

 1. Прочитайте що пише про головних реформаторш МВС на своїй сторінці в ФБ Володимир Бойко. Так, це той самий журналіст який перший “накопав” та оприлюднив інформацію про тюремні відсидки недавнього Гаранта Конституції, четвертого Президента України Віктора Федоровича Януковича…

  “Як повідомив в етері «5-го каналу» заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак, «Ека Згуладзе після того, як закінчила свою каденцію в нас тут керівником поліції, вона відмовилася від громадянства України і поновила громадянство Грузії, звернувшись там до відповідних органів. І на сьогодні вона вже не є громадянкою України, а є громадянкою Грузії».
  Пан Юрій помилився й сплутав колишнього першого заступника міністра внутрішніх справ Згуладзе з її товаркою Деканоїдзе. Остання, дійсно, була позбавлена громадянства Республіки Грузія після отримання українського паспорта, оскільки грузинське законодавство передбачає втрату грузинського громадянства в разі набуття особою іншого громадянства. Це трапилось після того, як Деканоїдзе, попри те, що ніколи в житті не стикалась з діяльністю правоохоронних органів, була призначена головою Національної поліції України на подяку за те, що надавала послуги сексуального характеру брату голови Одеської облдержадміністрації. У наступному Деканоїдзе розкаялась, подала президенту Порошенку заяву про вихід з українського громадянства й була прийнята в громадянство Грузії.
  Що ж стосується Згуладзе, то вона з грузинського громадянства не виходила, оскільки не повідомила посольство Республіки Грузія в Києві про набуття українського громадянства. І, взагалі, Згуладзе жила в Парижі, звідкіля приїздила в Україну щомісяця на кілька днів лише для того, щоби підписати фінансові документи про витрачання американського гранту, виділеного на реформу поліції, та, як брешуть лихі язики, занести «відкат» колишньому послу Сполучених Штатів в Україні Пайєтту. Коли кошти були повністю витрачені, точніше, розкрадені, вона просто перестала навідуватись до Києва. Що Згуладзе зробила з подарованим їй українським паспортом достеменно не відомо. Але я підозрюю, що заламінувала й прикрасила туалет у своїй паризькій квартирі.
  Тому, насправді, було б цікавіше, якби Гримчак з’ясував і розповів би під час наступного інтерв’ю, хто зараз живе в трикімнатній квартирі в Києві, що була виділена Згуладзе коштом українських платників податків незадовго до її звільнення як службове житло . Оскільки сама Згуладзе проживала в Парижі, в цю квартиру вона поселила своїх батьків. Я сподіваюсь, що спритна грузинка не встигла це помешкання приватизувати й продати. Хоча, хто їх, реформаторів, знає…”

  Після осмислення цієї, одної з багатьох поміж інших, компроментуючої інформації про реформаторів та реформи в МВС, починаєш розуміти: яка реформа, яка боротьба з корупцією – про що ви взагалі?!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут