У Пологівській СРШ №2 навчали англомовників (ФОТОРЕПОРТАЖ)

15
90

Вчителі не тільки вчать дітей, а й самі весь час навчаються, самовдосконалюються і набувають нових знань, щоб потім ділитися ними з іншими. Так, 13 лютого у Пологівській спеціалізованій різнопрофільній школі І – ІІІ ступенів № 2  провели тренінг для вчителів англійської мови.

Тема тренінгу  – “Успішне формування іншомовної аудитивної компетенції учнів старших класів під час підготовки до ЗНО-2018 з англійської мови”. У заході взяли участь вчителі іноземної мови з різних шкіл району. Організатором його виступила вчитель іноземної мови Пологівської СРШ №2 Дарина Ємець. Тренінг проводила Лідія Орищук, методист Міжнародного освітньо-методичного центру DINTERNAL EDUCATION. Всі вчителі дізналися багато нового, отримали задоволення від тренінгу і сертифікати. Також був проведений розіграш. Переможці отримали приємні подарунки.

15 КОМЕНТАРІ

 1. Тренінг, це все дуже добре. Тільки краще б було, як би Дарина Ємець займалася навчанням дітей, та вчасно приходила на свої уроки. А так , то тренінг, то підготовка до нього, то вишиванки. Хотілось би щоб нашим дітям більше уваги вчитель приділяв.

 2. Уверена пишет, завистливая бездельница коллега. Человечность , к сожалению у части пологовцев напрочь отсутствует.

  • комментарий написала мама ученика, а не завистливая коллега. ваш комментарий неуместен

 3. Ирине и Иванне. Ваше правописание убеждает меня в моей правоте. А любая мама может смело прийти и высказать свои претензии открыто, не только Емец, а и кому она считает нужным. Главное, чтобы они были обоснованы.

  • Уважаемая Просто Мария, Вы еще скажите, что “претензия” учителю никак не отразится на отношении к ученику…..! А вообще становится страшно за подрастающее поколение и уровень его образования! Качество и количество знаний полученных в школе стремится к нулю! Родители с первых классов водят детей по репетиторам! Особенный спрос на репетиторов по английскому языку у детей ООШ № 4! И об этом знают все (кроме директора школы)! К огромному сожалению (потому, что я сам учился в этой школе,и мне хотелось, чтобы и мой ребенок здесь учился), но гораздо проще перевести ребенка в другую школу, чем высказать свою “претензию”……

  • Мария, что касается правописания, то это как раз вам претензии. стыдно учитель, а пишете с ошибками

 4. К большому сожалению, у нас большенство преподавателей бездельники. На работу в 8-00 с работы 13-00ч. Когда детьми занимаются…….!

  • Вчитель створює умови для учнів для отримання знань. Чомусь в одного і того ж вчителя хтось вчиться на високому рівні, а хтось на низькому, то справа не у вчителі. Ніхто, крім членів родини, не бачить, скільки часу витрачає вчитель на підготовку до уроків. На виробництві ніхто і кроку не зробить без додаткової оплати, а вчителі і так воконують багато чого, що не йде їм в оплату. Підіть в клас і проведіть хоча б один урок, тоді зрозумієте, що таку вчительська праця. А дітьми повинні займатися батьки, бо дивлячись на методи виховання багатьох батьків, більшість яких ззовні є досить благополучними, часто виникає питання: “А для чого ви їх народжували?” Як сказала Мария-Эбнер Эшенбах “От врачей и учителей требуют чуда, а если чудо свершится, никто не удивляется”.

   • Умови для отримання знань повинні створювати батьки, а вчитель повинен вміти зацікавити учня та надати знання! Саме ті батьки, яким не байдуже майбутнє своєї дитини і які займаються освітою своїх дітей кажуть про непрофесійність та байдужість окремих вчителів! Чому раніше про репетиторів ніхто й не чув, тим більше в початковій школі?! Та ще й не всі батьки можуть підготувати свою дитину до школи! Покажіть мені маляра чи муляра які знають англійську або впевнено володіють навіть українскою мовою! Але всі вони майстри своєї справи! І нажаль не кожна родина може дозволити собі репетитора. (Хоч їх також залишають на надурочні , які не завжди оплачуються) Ось вам і відповідь на питання про низький і високий рівень знань учнів в одного і того ж вчителя. Правильніше рівняти знання по предмету одного учня у різних вчителів! Кожна людина має бути фахівцем у своїй спеціальності!Скоро і вчителі будуть направляти до “своїх” репетиторів , як лікарі направляють в “свої” аптеки……. Це ні в якому разі не означає, що всі вчителі однакові! Є вчителі від яких в захваті і батьки, і діти! За їхню роботу і терпіння – низький їм уклін!

 5. Незнаю, яка Д.Є. як вчитель, але шокують злі коментарі. Якщо вам не подобається вчитель, скажіть про це директору школи або їй особисто. Поливати людину брудом через газету – це так низько і несерйозно! Або кажіть в очі, або мовчіть.

  • Несерйозно – це коли замість тебе безоплатно працює інший викладач, а тобі ці часи оплачуються! Це не стосується особисто Д.Є., у школі достатньо й інших вчителів, які понахватали собі часів кругом,а толку немає ніде!

 6. Та якби ж те що ми скажемо, потім не на наших дітях повернулося. Це так тільки говорять, що свобода слова, а взагальному, краще промовчати. Відношення вчителів і втому числі Ємець Д., жахливе до дітей. Згодна з тим, що батьки повинні займатися з дітьми, але ж не може бути так, що учень відстає по всіх предметах. А в мене дитина навчається в 2 школі, і він ходить на додаткове, з англ.мови (вчитель ємець), алгебра, хімія (вчитель Хижня), фізика…… То ж поясніть мені, шановні вчителі, чому у в цих вчителів моя дитина виходить “тупа”, а на додаткових заннятях розуміє. І вміє користуватися словником з анг.мови, а не тільки нетбуком, як навчила ємець, бо їй так легше. В переводчик забили, переклали і все.

 7. Я “впевнена”, що кожен, хто написав коментар, на своїй роботі виконує обов”язки на всі 200% і є прикладом для своїх колег. Ми всі народжуємося добрими і гарними людьми, протягом життя залишаємося такими і тільки наші вчинки характеризують наше персоналіті. Якби в цій статті не звучали імена, то мабуть не було б і такої дискусії. Дарина – гарна людина, талановита та красива жінка (констатую факт). Може краще порадіти за всі її успіхи та старання? Кожен із нас може стати визнаним у суспільстві – треба тільки до цього прикладати зусилля (часто так не хочеться…).

 8. Многие ли могут похвалиться после школьного курса свободным владением разговорным английским?Что то все таки в подходах менять надо.Оценка учителя очень субъективна.

 9. Таке жваве обговорення гарного заходу, але стільки всього намішано.
  Не можуть всі діти навчатися на високому рівні, адже є задатки — це потенційні можливості, що виявляються в діяльності. Також здібності у всіх різні: хтось має гуманітарні здібності, хтось математичні, у когось здібності до вивчення мов, а у когось художні, музичні, спортивні або технічні. Тому у кожної дитини може бути різнобій в оцінках. Ну не має в мене просторового бачення, і геометрія для мене була мукою, а з алгеброю все нормально. А вчитель був один. Тому батькам потрібно допомогти найти ту сферу діяльності, де діти будуть успішні і отримувати задоволення від того, що вони роблять. І дуже важливо не те, яку оцінку має дитина, а її знання
  Погоджуюся стовідсотково, що вчителі бувають різні. Зустрічаються і випадкові люди в професії, і добре коли вони це розуміють і вчасно їдуть зі школи. Але ж буває і навпаки, йдуть гарні вчителі. Наші вузи не несуть відповідальність за тих випускників, яких вони навчають і в будь-якому випадку дають диплом. В розвинених країнах, які думають про своє майбутнє, до педагогічних вузів можуть вступити тільки ті, хто має високий рівень знань. А у нас дуже часто все навпаки. Але радує, що в наші школи все ж таки йде молодь, яка обіцяє вирости в справжнього професіонала своєї справи.
  Як на мене, не повинні діти ходити на репетиторство до того вчителя, який в нього викладає. Це виходить, що батьки платять вчителю за те, що він не виконує свої обов’язки на уроці.
  Шановні батьки, ну не повірю, що ви не можете справитися із завданнями початкової школи. Але для декого легше і простіше заплатити репетитору, ніж самому допомогти дитині. Дітям дуже часто просто потрібна ваша підтримка, щоб ви посиділи поряд, вселили впевненість, що в неї все вийде. За дуже короткий час дитина сама зможе виконувати завдання. Успішною дитина буде тоді, коли навчиться переборювати труднощі, зрозуміло за підтримки батьків. До речі, моя дитина не займалася з репетиторами. Ми справлялися власними силами. Для нас головне були знання, а не оцінки. В кінцевому результаті – диплом столичного університету і успішність в професійній діяльності.
  А підготовки дитини до школи, це просто крик душі. Кожну хвилину вашого спілкування з дитиною можна перетворити на підготовку. По дорозі до садочка: яка пора року, а що відбувається в природі, а що змінилося; на кухні: що кидаємо в борщ, це овочі і так далі… За моїми спостереженнями вранці і ввечері одиниці розмовляють із своїми дітьми, більшість, або йдуть мовчки, або теревенять по телефону. Просто пам’ятайте, що свої діти виростають теж дуже швидко, не марнуйте час, який можна провести з користю з дітьми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут