У Пологах можна буде замовити «чоловіка на годину»

0
36

Територіальний центр соціального обслуговування розширює спектр своїх послуг. Хочете постригтися, випрати речі, скористатися послугами швачки або замовити «Чоловіка на годину» (з сексуальними послугами не плутати!) і багато грошей не витратити – звертайтеся до терцентру.

Директор установи Тетяна Терен розповіла нашому виданню про нові послуги:

– Наш терцентр не зупиняється на вже звичних для багатьох послугах, ми весь час вдосконалюємо свою роботу і розширюємо спектр соціальних послуг для населення. Наприклад, з лютого відновили роботу перукаря. Якщо в приватних перукарнях вартість стрижки 50-60 грн., то у нас ця послуга коштує дешевше – 23,95 грн. жіноча стрижка та 18,87 грн. – чоловіча (це вже з врахуванням банківського збору 7 грн.), більше того, перукар приїде до вас додому і постриже у звичній для вас обстановці.

Також плануємо запроваджувати послуги пральні. Машинка-автомат у нас є. Ми прорахували, у скільки обійдеться прання та прасування 5 кг білизни. 1 година роботи соціального робітника – 35,37 грн. Прання та прасування триває, приблизно, 1,5 години, вартість з урахуванням банківського збору становитиме 60,05 грн. Тож, у кого є потреба та бажання випрати речі, запрошуємо до терцентру.

Також в нашій установі незабаром з’явиться послуга «чоловік на годину». Люди, особливо самотні жінки, які фізично не можуть виконати якусь чоловічу роботу (відремонтувати замок, розпиляти чи порубати дрова, обрізати гілки на деревах, полагодити паркан та багато інших, але необхідних справ по господарству), часто зверталися до нас з пропозицією ввести таку послугу. Тепер вона буде хоч і платною, але ця плата буде помірною. 1 година роботи – 41,10 грн. (з урахуванням банківського збору 7 грн.) Зараз триває підбір кандидата на посаду. Тож, шановні чоловіки, якщо бажаєте попрацювати – ми чекаємо на вас!

У нас не один рік працює досвідчена швачка. Завдяки підтримці німецького товариства маємо сучасну швейну машинку, паровідпарювач. Послуги з укорочення, розширення, заміни змійки, комірця, заміни підкладки допомагають пенсіонерам вдихнути друге життя в старі речі та зекономити сімейний бюджет. Тарифи досить демократичні, а послуги користуються великим попитом серед наших підопічних.

За детальнішою інформацією про нові послуги або, щоб зробити замовлення, можна звертатися за телефоном 2-36-50. Завідуюча відділенням Ірина Миколаївна Добровольська вам допоможе. Або звертайтеся за адресою: м.Пологи, вул. І.Чеберка,23 в робочі дні з 8 до 17 години.

Тетяна Миколаївна також розповіла, що буквально днями до Поліг, саме до їхньої установи, приїздили представники німецької урядової організації Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH і були приємно вражені роботою пологівського терцентру. Соцпрацівники почули багато схвальних відгуків і побажань не збавляти темп, а продовжувати працювати в тому ж ритмі. Впевнені, так воно і буде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут