Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
9 Лютого 2018 Місто 319  2 

У Пологах комунальників розділять


Сьогодні на сесії міської ради депутати ухвалили рішення про створення комунального некомерційного підприємства “Благоустрій-Пологи” і про реорганізацію комунального унітарного підприємства “Житло-Сервіс”. Для чого це і що значить?

По суті, на основі одного комунального підприємства буде створено два. Бригада благоустрою, яка займається наведенням порядку в місті, освітленням вулиць і т.д., буде і надалі всі свої функції виконувати, але вже як окреме комунальне підприємство. А “Житло-Сервіс” займатиметься виключно багатоповерховими будинками.

Як пояснив міський голова Юрій Коноваленко, у зв’язку з тим, що набрав чинності закон “Про житлово-комунальні послуги”, то виникла необхідність вивести з “Житло-Сервісу” послуги, які є не властивими для управляючих компаній. У квітні міська рада планує оголосити конкурс на управляючу компанію для багатоповерхових будинків, у ньому буде брати участь і “Житло-Сервіс”. Працівники бригади благоустрою будуть попереджені про реорганізацію, але скорочення не буде, люди перейдуть працювати з одного підприємства на інше. Додаткових коштів з бюджету це не вимагає. Таким шляхом пішли й інші міста.


  1. Читач сказав:

    Створити нове підприємство без додаткових коштів, без нового директора, … хотілось би повірити та як ?

  2. Лідія сказав:

    Уже один раз розділяли, а потім знову обєднали. Так буде й цього разу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.