5 Лютого 2018 Район 1 752  21 

У “Гірнику” відбувся концерт гурту “Синяя птица” (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Вчора у Будинку культури “Гірник” був повний аншлаг: пройшов “живий” концерт ВІА “Синяя птица”.  Репертуар ВІА  – це незабутні і всіма улюблені хіти минулих років, а також нові пісні, які вже припали до смаку не тільки “старим”, але і молодим шанувальникам колективу. Багато пологівців знову відкрили для себе цей ансамбль, занурилися в забуту, але таку близьку і улюблену музику 70-80-х. Світлинами з цього концерту поділився на своїй сторінці у Фейсбук пологівський фотограф Євген Черкун.

 

Фото Євгена Черкуна.

 


 1. Я сказав:

  Як це Корольов не вийшов на сцену і не заспівав ?

  • Марина сказав:

   Тоді порушення авторських прав ну дууууже б в уші кидалося, а так пролобало. Леонідовича хіба що в жанрі пародії можна випускать, хай он карооке з бек-вокалістками поки сусіди не ще сплять співає!
   http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3792-12

   • Валентина сказав:

    Марина, а вы наверное очень расстроились, что вас не берут в беквокалитстки. Это ж надо таким быть гнилым человеком, что даже статью про концерт испоганили своим негативом.

 2. Света сказав:

  Марина, она же Л.А.С., кто бы говорил. Пословицу чья бы корова мычала – знаете. Пользуйтесь.

  • Прихожанка сказав:

   Я не совсем поняла…”Марина, она же Л.А.С., кто бы говорил. Пословицу чья бы корова мычала – знаете. Пользуйтесь.”…Л.А.С. что значит эта аббревиаТУРА…???

 3. Корольов В.Л. сказав:

  Всім добрий день! Спасибі, що не забуваєте мене. Для всіх вас я хочу написати декілька рядків, не полінуйтесь прочитайте. – ” Сегодня Бог проснулся утром рано, он жалобы и просьбы прочитал. И людям из кувшина без обмана желаемое в сердце заливал. Но не у всех было открыто сердце и место есть для чуда не у всех, то завистью, враждой подперта дверца, то жадность не дает налить успех. А у кого то до краев разлита печаль и безысходность, вот беда!
  И Бог жалел, что сердце это скрыто, любви хотел налить, да вот куда? И Бог грустил, что люди не умеют сердца и души чистить от обид, у них с годами сердце каменеет и сердце превращается в гранит. Но Бог ходил смотрел и улыбался, когда сердца влюбленные встречал. Он брал кувшин и бережно старался им счастье в сердце заливал. С годами люди расплескали подаренную богом благодать и всех вокруг в утрате обвиняли , забыв в самих себе вину искать. Ведь если б мы могли прощать и верить, любить, благодарить и отпускать, то Бог бы мог не каплей счастье мерить, а кувшин волшебный весь бы смог отдать. Сегодня Бог проснулся на рассвете, огромный ящик с просьбами у ног, а рядом лишь один без просьб конвертик, но со словами благодарю тебя за все мой Бог”. Нікого не ображаю і ні на кого не ображаюсь. Пишите так, на скільки хватає вихованності. Я ж не суддя.

  • Марина сказав:

   Якщо вже торкнулися Бога, то доречно згадати не тільки 7 заповідь…

  • Валентина Бордулева сказав:

   Виктор Леонидович,”вихован!сть”понятие у каждого свое…А Вы накупите леденцов и подарите тем,кого Вы бесите…!!!Пускай сосут!

   • статист сказав:

    Іноді читаєш написане, і напрошується питання: чи людина народилося ……. (такою), чи курси які додатково закінчувала?

 4. Іван сказав:

  Головному лікарю, пропоную відкрити пункт прийому зміїного яду для дописувача Марини. Замовляти бажано цистерну.

 5. Валентина Бордулева сказав:

  Послушать достаточно как отзываются о других…какой способ выбирают…чтобы дать характеристику человеку…

 6. Анонім сказав:

  Дякуємо Організаторам! Концерт був позитивний! Згодали молодість…!
  А Вас, мабуть, завідки беруть, бо місця в залі нехватило….
  Прихільники…

  • статист сказав:

   Сподобалося, і слава богу, як кажуть – кому і кобила нівєста, раді за вас. Але ж дискусія в коментарях майже зразу торкнулася теми поза концерту в “Гірнику”, і ведеться вона, як неважко зрозуміти з коментарів саме між жінками які тим, чи іншим боком причетні, або мають відношення до колишнього міського голови, а всі інші, цього не розуміючи, вклинюються в цей “словесний двобій століття”, приймаючи все що поза цим за чисту монету! А завидки, чи місця в залі тут ні до чого, і не при чому – тим паче що оригінальна “Сіняя птіца” при символічні ціні квитка в 60-00 гривень про концерт в Пологах навіть говорити не стане! 😉

 7. Читач сказав:

  Бідна ненька Україна! Терпіла Януковича, терпить нинішнього. А скільки ж у нас Статистів та Марин? За що це Тобі і чи встаниш Ти коли з колін? Хоча нічого дивного, маємо те що маємо.

  • статист сказав:

   Статистика наука точна, і у всьому світі затребувана! Тільки в Україні вона фальсифікується як кому вигідно, навіть читачами коли беруться писати… Не торкаючись змісту, хоча його виказує форма коментаря, з точки зору правопису, та стастичної точності слід зазначити – немає такого слова “встаниш”, є “встанеш”, яке пишеться через літеру “Е”, далі – якщо вже ви для себе визначили Україну “ненькою”, не слід називати її займенником “Ти”, що вказує на вашу малограмотність, хоча ви й стараєтесь позуватися таким собі суддею для ваших колег-коментаторів, а по друге – це вказує на ваше зневажливе ставлення до “неньки України”, далі – визначення вашої неньки як “ти” зовсім необов’язково виділяти великою літерою, бо у правилах українсьої мови, та правопису не зазначено такого формулювання. А загальний висновок такий – мабуть Україна “терпе”, та “має те що має” тому, що байдужих до всього Читачів на її території більшість… 😉

 8. Валентина Бордулева сказав:

  Если бы жизнь была предсказуемой,она перестала бы быть жизнью и потеряла бы смысл…Мысль не прокальзывала…насколько все порой бывает очевидным…Ю.А.Коноваленко?

 9. Хаттаб сказав:

  Треба думати що всі поціновувачі “Синього птаха” щирі українці, та жадали б чути ці пісні не на синьопташинній, а на мові нашій солов’їнній!

 10. Лариса сказав:

  Какие все злые… А теперь о концерте: спасибо всем тем, кто устроил этот праздник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.