Сьогодні Артур Крупський публічно прозвітував про роботу РДА за 2017 рік

0
50

Більше півтори години тривав публічний звіт голови Пологівської райдержадміністрації, крім працівників апарату, міської ради інших представників установ району, в залі були помітні депутати міської, районної рад та інші особи, у яких звіт, дійсно, викликав інтерес.

Артур Крупський прозвітував про виконання районного бюджету, справи в економіці, сільському господарстві, освіті, медицині та інших галузях. Торкнувся найважливіших проблем – доріг, водопостачання.

По закінченні звіту надійшли питання від присутніх. Депутат районної ради Вадим Слісаренко поцікавився, на якій стадії перебуває виділення земельної ділянки під районне сміттєзвалище, та чи можливо на межі Пологівського району встановити ваговий контроль для великовагових фур.

Голова РДА відповів, що пошук ділянки для сміттєзвалища ведеться, проте зауважив, що швидко і позитивно це питання можна було б вирішити з утворенням об’єднаних територіальних громад, коли землями розпоряджатимуться громади. Пообіцяв зайнятись вивченням питання і про введення вагового контролю.

Лідія Слабишева.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут