Що цілий тиждень робили пологівські комунальники?

2
40

Їхня праця часто залишається непомітною, але… вони працюють.

Комунальники регулярно звітують перед жителями міста про свою щоденну роботу. На сайті Пологівської міської ради щотижня публікують перелік робіт, які виконували працівники «Житло-Сервісу».

Освітлення міста

Тож, у період з 12 до 18 лютого проводились роботи з обслуговування і ремонту систем освітлення вулиць міста за адресами: вул. Запорізька, вул. Джерельна, вул. Осипенко. «Замінено 5 ламп вуличного освітлення, встановлено новий ліхтар по вул. Стадіонній, 33 та 4 нових ліхтарі на прибудинковій території по вул. Щасливій», – йдеться у повідомленні.

Очищення від снігу

Також, минулого тижня комунальники, не покладаючи рук (чи лопат),  активно розчищали сніг, посипали дороги, тротуари та прибудинкові території протиожеледною сумішшю. Було використано 12 тонн суміші. В тому числі, прибрано сніг з горищ житлових будинків по вул. Східній та Дружби.

Очищення від сміття

Чистота на вулицях міста – це теж результат щоденної праці наших комунальників. Це вони очищають місто від сміття, яке пологівці часто не доносять до сміттєвих баків та урн.  За тиждень на полігон ТПВ вивезено 5 м3 сміття.

Також, з 12 до 18 лютого у Пологах проведено ремонт системи водовідведення житлового будинку по вул. Щасливій, 20 (під’їзд № 2).  Виконано ремонт другого під’їзду житлового будинку по вул. Запорізькій, 1. За заявою мешканців спиляне аварійне дерево по вул. Лесі Українки, 71, дрова залишені заявниці.

А ви задоволені роботою комунальників?

 

 

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут