Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
1 Лютого 2018 Район 277  1 

Результати конкурсу «Сам собі кулінар»: перемогли усі!


Місяць тому редакція газети «Пологівські вісті» оголосила про початок кулінарного конкурсу «Сам собі кулінар». Ми знали, що наші господині і господарі можуть зі звичайних інгредієнтів приготувати справжні кулінарні шедеври. Тому запросили усіх охочих надсилати свої фірмові рецепти святкових страв і їхні фото. В тому, що усі талановиті та справжні шеф-кухарі – сумнівів не було , а ось те, що наші жінки й чоловіки сором’язливі –  факт.

До нас в редакцію надходило безліч дзвінків від господинь, які з радістю ділилися рецептами своїх фірмових страв, але категорично відмовлялися, щоб їхні імена та прізвища ми вказували на сайті та сторінках газети, тим більше – фото. Лише троє сміливців наважились надіслати нам свої кулінарні шедеври, неймовірні новорічні смаколики, які вони зробили власноруч. Тому, ні хвилини не вагаючись, колегіально ми вирішили, що у нас є трійка переможців, які заслуговують на призи від редакції газети «Пологівські вісті».

Отже, Яна Коломоєць, Даша Трішмак та Максим Костюк, вітаємо вас з перемогою та запрошуємо до редакції газети за приємними подарунками, котрі неодмінно знадобляться для приготування ваших улюблених страв!

 


  1. Ольга сказав:

    Супер! Як це я прогавила такий чудесний конкурс… Випікання – моя стихія…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.