Пишаємося: юна пологівчанка здобула перемогу в Києві

0
6

Пологівські діти надзвичайно талановиті, розумні, креативні. Своєю наполегливою працею і високими досягненнями доводять, що здатні навіть на більше, ніж від них очікуєш. Вони, не вагаючись, беруть вершину за вершиною, а ми пишаємося нашими земляками, вихованцями, учнями.

Ксенія Сторчак з респондентом під час опитування пологівців

У нас знову є привід радіти. Учениця Пологівської СРШ №2, вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ Ксенія Сторчак перемогла у всеукраїнському конкурсі есе «Як я розумію український інтерес?», який оголосила редакція видання «Український інтерес». З більше, ніж 100 учасників, які надіслали свої творчі роботи на конкурс, Ксенія увійшла в десятку кращих. Вона підкорила членів журі, в числі яких відомі на всю Україну журналісти, тим, що написала свій матеріал у жанрі репортажу. До уваги бралися грамотність, оформлення роботи, відповідність темі, а також дотримання вимог до жанру. Юна журналістка на відмінно справилася із завданням.

«Ми отримали не лише класичні есе, а й репортаж, інтерв’ю, бліц-опитування, фоторепортаж. Приємно здивувало, що старшокласники цікавляться історією України, політикою, культурою, заглиблюються в серйозні теми і чекають на наші «Перемоги тижня», – під час підбиття підсумків зазначив голова журі конкурсу, заступник головного редактора «Українського інтересу» Юрій Горбань.

“Український інтерес” запрошує переможців конкурсу до Києва. 9 березня у редакції всеукраїнського видання автори найкращих робіт пройдуть майстер-класи з основ журналістики, фотосправи, комп’ютерного дизайну, редагування та адміністрування.

Знаємо, що у Ксенії це не єдина перемога. Нещодавно вона посіла третє місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а саме з української мови та літератури. Також 18 лютого успішно захистила свою роботу у Малій академії наук у Запоріжжі і посіла друге місце серед учасників. Вітаємо Ксенію з усіма перемогами, бажаємо цікавої подорожі до столиці, нових знань і натхнення на усі творчі задуми!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут