Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
28 Лютого 2018 Місто, Район 4 511  8 

«Пологівські вісті» оголошують про старт нового фотоконкурсу «Жінка-весна» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)


Весна – час краси та жіночності. У перші березневі дні розквітає не лише природа, а й кожна жінка. З’являються нові сили, ідеї та натхнення. Почути приємні слова та відчути увагу рідних бажає кожна. Редакція газети «Пологівські вісті» оголошує фотоконкурс «Жінка-весна». Конкурс має на меті якомога яскравіше відобразити світ прекрасної половини людства, її захоплення і просто щасливі миті життя за допомогою фотографії. Тож до участі запрошуємо жінок, вік необмежений!

Умови фотоконкурсу. Для того, щоб взяти участь у конкурсі та отримати шанс виграти призи, необхідно надіслати на електронну адресу pologivskivisti@gmail.com світлину з коротким коментарем про себе. Обов’язково зазначте повністю ім’я, по батькові, прізвище і номер телефону, за яким з вами можна зв’язатися.

Фото прийматимемо до 8 квітня. Голосування за найкраще фото триватиме на сайті //polvisti.com/ та в газеті «Пологівські вісті». Переможниці фотоконкурсу отримають від редакції газети та спонсорів цінні подарунки, серед яких подарункові сертифікати на жіночі радості.

Часу даремно не витрачайте – фотографії на конкурс надсилайте!

Перші учасниці фотоконкурсу:

 


 1. Анонім сказав:

  Юлія ти квіточка

 2. Анонім сказав:

  а новые фото есть?

 3. Анонім сказав:

  Как голосовать

  • Гол. редактор сказав:

   Ще голосування не відбувається. Лише приймаємо фото на конкурс. Про початок голосування повідомимо додатково.

 4. Анонім сказав:

  Наталіє Л. – ти справжня весна!

 5. Оля сказав:

  Доброго дня!Видаліть останнє фото, його вже висвітлювали.

 6. Катерина сказав:

  Уважаемые редакция! Случайно узнала, что моё фото участвует в конкурсе без моего ведома! Прошу удалить!!! Дворская Екатерина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.