«Пологівські вісті» оголошують про старт нового фотоконкурсу «Жінка-весна» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

14
184

Весна – час краси та жіночності. У перші березневі дні розквітає не лише природа, а й кожна жінка. З’являються нові сили, ідеї та натхнення. Почути приємні слова та відчути увагу рідних бажає кожна. Редакція газети «Пологівські вісті» оголошує фотоконкурс «Жінка-весна». Конкурс має на меті якомога яскравіше відобразити світ прекрасної половини людства, її захоплення і просто щасливі миті життя за допомогою фотографії. Тож до участі запрошуємо жінок, вік необмежений!

Умови фотоконкурсу. Для того, щоб взяти участь у конкурсі та отримати шанс виграти призи, необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] світлину з коротким коментарем про себе. Обов’язково зазначте повністю ім’я, по батькові, прізвище і номер телефону, за яким з вами можна зв’язатися.

Фото прийматимемо до 8 квітня. Голосування за найкраще фото триватиме на сайті //polvisti.com/ та в газеті «Пологівські вісті». Переможниці фотоконкурсу отримають від редакції газети та спонсорів цінні подарунки, серед яких подарункові сертифікати на жіночі радості.

Часу даремно не витрачайте – фотографії на конкурс надсилайте!

Перші учасниці фотоконкурсу:

 

14 КОМЕНТАРІ

    • Ще голосування не відбувається. Лише приймаємо фото на конкурс. Про початок голосування повідомимо додатково.

  1. Уважаемые редакция! Случайно узнала, что моё фото участвует в конкурсе без моего ведома! Прошу удалить!!! Дворская Екатерина

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут