Платіжки за газ затримуються. У чім справа, ніхто не знає

4
68

На початку цього тижня на «Пологівські вісті» обрушився шквал дзвінків. Телефонували споживачі ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ».

«Лютий закінчується, а платіжок за газ не принесли і досі. У зв’язку з чим їх немає і коли принесуть – жодної інформації. Додзвонитися у Пологівський міськгаз просто нереально, телефон5-00-44 увесь час зайнятий, а я хворію і туди не дійду», – поскаржилася журналісту читачка Людмила із міста Поліг.

Аналогічні дзвінки були також з Кінських Роздорів, Костянтинівки та села Поліг.

На жаль, жодної інформації, яка б прояснила ситуацію із затримками платівок, наш журналіст на офіційному сайті ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ» не знайшов. Всі спроби додзвонитися за названим вище телефоном (5-00-44) теж завершилися невдачею.

За нашим проханням начальник виробничого підрозділу центрального поштового зв’язку №5 Ф.В.Фоменко зв’язалася із Запорізьким управлінням «Укрпошти», і там їй пояснили, що до кінця лютого платіжок не очікується, коли вони надійдуть невідомо – і жодного слова про те, з чим це все пов’язано.

А тим часом багато абонентів не чекають платіжок, йдуть на пошту, банк і розраховуються за газ за власними підрахунками.

Лідія СЛАБИШЕВА.

4 КОМЕНТАРІ

  1. “За нашим проханням начальник виробничого підрозділу центрального поштового зв’язку №5 Ф.В.Фоменко зв’язалася із Запорізьким управлінням «Укрпошти»,”

    Безглуздo звертатися до Укрпошти за поясненнями щодо платіжок за газ.

    В м.Пологах є керівник підрозділу ЗапоріжГазЗбут.До нього треба було звертатися , а не до “поштарів”.
    Телефон в Запоріжжі ЗапоріжГазЗбут : 067 00 7604

  2. Шановний, потрудіться назвати правильний номер телефону, чи ви навмисне не дописали одну цифру.

  3. Как-будто не знаете, почему платежки задерживаются. Где-то прорвало трубу, и теперь огромные убытки перекладывают на потребителей. Задерживают платежки, потому что считают на кого сколько повесить. А те слухи об утечке, которые распространяются сейчас по городу, вовсе не слухи. Скоро сами в этом убедитесь, когда получите платежки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут