Пологівчанка застерігає: Не вірте, люди, знахаркам

0
58

Навесні в мій дім прийшла біда, дуже тяжко захворів чоловік. Із міцного і моторного чоловіка він на очах перетворювався в немічного, а за кілька днів просто зліг.

У районній лікарні, де він пройшов обстеження, встановили, що причина в ішемічній хворобі серця, і його ще можна поставити нагоди, якщо пройде відповідний курс лікування. Аж тут до нас у гості нагодилась моя кума. Побачивши чоловіка, вона порадила негайно звернутися до знахарки у Запоріжжя. Їхати до неї не треба, достатньо назвати ім’я, дату народження чоловіка – і та підкаже що і як робити. Вона до неї теж зверталася, і та їй здорово допомогла.

Подзвонила я до знахарки, вона мене вислухала, розпитала деякі подробиці та й каже: «Утрачатися на лікування чоловіка я не раджу, бо, насправді, у нього хворе не тільки серце, а і нирки. Вам слід готуватися до похорону, бо через кілька днів ваш чоловік помре».

Від такої звістки, я думала, що й сама помру. Проте за порадою знахарки стала готуватись до найгіршого: сповістила дітей, а також сходила в контору агрофірми і попросила виплатити  гроші в рахунок майбутнього врожаю. А сама тим часом продовжувала лікувати чоловіка. У безсонних ночах збігли кілька тижнів, потім місяців, мій чоловік поступово став одужувати. А скільки я за цей час пережила, боячись, що кожен день його життя, може стати останнім. Отож, якби сутужно не складалося ваше життя, ні в якому разі не звертайтеся до знахарок.

Марія Кровель, м. Пологи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут