Навіщо жінці секс: медичні факти

3
142

На сьогодні ВОЗ характеризує термін здоров’я, як стан фізичного, психічного, репродуктивного та сексуального благополуччя. Сексуальне здоров’я – це більш ніж уникнення незапланованих вагітностей та захворювань, які передаються статевим шляхом. Секс, окрім функції відтворення, приносить жінці купу корисних медичних переваг.

Ось доведені медичні факти, навіщо нам секс:

З віком близько 30 % жінок починають не утримувати сечу під час чиху, фізичних вправ, бігу та стрибках. Під час оргазму відбуваються скорочення м’язів, які покращують стан тазового дна і це попереджує розвиток незручностей з самовільним підтіканням сечі.

2. Регулярний секс покращує стан імунної системи людини

Люди, які мають секс 1-2 рази на тиждень, мають більш високі рівні імуноглобуліну, ніж люди, які мають сексуальні відносини менш ніж 1 раз на тиждень.

3. Секс зменшує біль

Секс викликає вивільнення ендорфінів, які є природніми болезаспокійливими речовинами у нашому тілі.

За даними німецьких науковців жінки, які страждають мігренями в разі підвищення сексуальної активності, мали значне зниження виникнення епізодів головного болю.

4. Секс поліпшує сон

Внаслідок оргазму в організмі відбувається викид окситоцину, який викликає відчуття “розлабленності та задоволення життям”, робить нас сонливими та посилює швидку фазу сна (РЕМ-цикл), яка відповідає за сноведіння та відпочинок мозку.

5. Секс рятує серце та мозок від старіння

Публікації JournalofSexualMedicine показали, що секс зменшує рівень гомоцистеіна у крові. Гомоцистеін – це речовина, яка руйнує судини. Природньо рівень гомоцистеіну знижують фолати (фолієва кислота, шпинат, зелень).

За даними “Американської асоціації серцево-судинних захворювань”, хвороби серця не впливають на статеве життя у людей, які вже мають захворювання сердцево-судинної системи.

Крім того, секс стимулює формування нових нейронів у гіпокампі (ділянка мозку, яка відповідає за такі здібності, як навчання та пам’ять).

6. Секс нівелює наслідки хронічного стресу

Хронічний стрес у сучасної людини – це розплата за порушення режиму відпочинку та праці і має місце практично у кожної третьої жінки і призводить до мігрені, розладів роботи шлунку, виникнення так званого синдрому подразненого кишківника, проблем зі сном та депресії.

У дослідженні, опублікованому в журналі “Медицина Психосоматики”, встановлено, що емоційна або фізична близькість у парах допомагає знизити рівень стресу.

Згідно інших досліджень у людей, які мали проникаючий секс, знижувався артеріальний тиск, пов’язаний зі стресом публічних виступів порівняно з тими людьми, хто мав секс без статевого акту або мастурбував. Учасники цього дослідження, які утримались від сексу, зазнали найвищого рівня артеріального тиску, викликаного стресом від публічних виступів.

Тому, якщо ви помітили зміни лібідо або у вас з’явився дискомфорт в інтимній зоні або під час статевого акту, необхідно якомога швидше звернутися до гінеколога-ендокринолога, а вашого партнера до андролога, щоб і подалі мати переваги, які у наше повсякденне життя привносить секс.

Джерело: Обозреватель

3 КОМЕНТАРІ

  1. Так зачем нам нужны больницы, давайте будем лечится сексом везде, готов стать лечащим доктором.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут