12 Лютого 2018 Місто 904  3 

Навіщо та наука? Диплом машиніста можна було отримати за 10,5 тис.грн.


Співробітники УСБУ в Запорізькій області виявили схему, завдяки якій особи, котрі бажають працювати в структурі ДП «Українська залізниця», за 10 500 грн отримували дипломи про наявність необхідної освіти без фактичного проходження навчання, повідомляє «Укрінформ».

Як повідомили журналістам в керівництві прокуратури Запорізької області, в схемі надання фіктивних документів про наявність освіти були задіяні посадовці одного з державних навчальних закладів Мелітополя і депо, що входить в структуру ДП «Придніпровська залізниця». Як нам стало відомо, мова йде про Пологівське локомотивне депо.

«Співробітники УСБУ в Запорізькій області затримали одного з посадовців цього депо у момент продажу за 10,5 тис. грн черговому бажаючому працювати в структурі залізниці диплома, що надає право роботи слюсарем із ремонту рухомого складу і машиніста тепловоза», — розповіли в прокуратурі.

За даними правоохоронців, раніше співробітники УСБУ в Запорізькій області задокументували ряд подібних «угод», в навчальному закладі проводяться санкціоновані обшуки, з метою встановлення осіб посадовців, причетних до скоєння злочинів. Інформація внесена в ЄРДР з кваліфікацією по ст. 368 УК України – «Отримання неправомірної вигоди посадовцем».


  1. Олександр сказав:

    Це ви ще не знаєте скільки вона брала хабарів як псіхолог..Зовсім берегів не бачила..

  2. Марина сказав:

    Самі ж лізли без мила в ж.. “Допоможи! Виручай!” А зараз – погана..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.