Народний депутат пройшов УЗ-діагностику серця в Пологівській ЦРЛ

2
96

У вівторок, 13 лютого, в районі побував народний депутат України В.В. Кривохатько. Вадим Вікторович провів особистий прийом громадян у Басанській сільській раді, під час якого зі своїми проблемами до нього звернулися 57 осіб. Люди, як завжди, потребували матеріальної допомоги на лікування та медобстеження – це більше 80% звернень. Просили також допомогти з придбанням дров, з вирішенням земельних питань, наданням юридичної допомоги та ін.
Цього ж дня народний депутат побував у центральній районній лікарні, де поцікавився роботою апарата ультразвукової діагностики, придбаного нещодавно за його сприяння. Як запевнив головний лікар ЦРЛ Р.В.Кравченко, цей апарат був надзвичайно потрібним лікарні і тепер дає можливість проводити обстеження хворих на високому сучасному рівні. Програмне забезпечення апарата дозволяє проводити обстеження серцево-судинної системи, зокрема, серця та магістральних судин. До цього лікарня такої можливості не мала. Вадим Вікторович також поцікавився, чи можуть люди проходити обстеження безкоштовно, оскільки УЗД-апарат придбано за бюджетні кошти, і отримав позитивну відповідь. А ще народний депутат теж пройшов УЗ-діагностику серця у нашій лікарні.
Сподіваємось, що із здоров’ям у нього все гаразд!

Надія Новікова.
Фото Оксани Бойкової.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Краще оті самодостатні народні наймити, що на світлинах, пройшли в Пологівській ЦРЛ діагностику на “поліграфі”, а милі бідні люди, шо чекають свого вироку від медичних світил у темних, холодних, пліснявих коридорах, так званого медичного центру Пологівського госпітального округу, хоча б раз в житті побували на діагностиці у “Феофанії”, де зазвичай лікуються у вільний від подібного передвиборчого піару час народні депутати…

  2. Чого на узі не діпутата сфотографірували народу напамять а голого мущину чужого, постіснявся бо скромний?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут