Міський голова звітує перед громадою

43
78

У середу, 31 січня, у РЦ «Юність» відбулася перша в цьому році  зустріч міського голови Ю.А.Коноваленка з жителями міста, під час якої він відзвітував про роботу за 2017 рік та відповів на запитання присутніх.

Докладну інформацію про звіт міського голови читайте в наступному номері «Пологівських вістей».

На прохання пологівців, які працюють на підприємствах, в установах і закладах міста, наступні зустрічі міського голови з мешканцями м. Поліг відбудуться у вихідні дні, а саме:

у субботу, 10 лютого, о 10.00 у приміщенні комунального закладу «Гірник»,

у субботу, 17 лютого, о 10.00 у приміщенні розважального центру «Юність».

На відкритий діалог між міською владою і громадою запрошують всіх бажаючих.

Вл.інф.

43 КОМЕНТАРІ

 1. Звіт – це добре. Та тільки ж чому такі погляди не сповнені оптимізмом? Мабуть від почуття покращення.

 2. для масовки зігнали всю державну службу. тольку від цього звіту.
  люди бачать результати “роботи”
  восени звітували що на 100% готові до зими, всі кошти освоєно,
  а коил “несподівано” -20 січня, прийшла зима, то ми результат побачили.

 3. А вы приходите работать в житлосервис или водоканал, посмотрю на ваше веселье без зарплаты, да в грязи поковыряйтесь.

 4. Шановна редакціє! Хотілось би порівняти звіти екс-мера Віктора Корольова з цьогорічним звітом Юрія Коноваленка. Можливо тоді, Віктор Леонідович, згадає про свої заслуги перед містом. За два строки його перебування на цій посаді, я можу згадати лише вимощення центральної алеї, ремонт РЦ “Юність” та подарунок на останок – “славетний” годинник! А що було зроблено для осель мешканців вашого міста?

   • Ну не тільки на самій “шарі”, Леонідович працюючи на благо міста багато чого набув непоганого, і поміняв на набагато краще! Хоча й дещо – шило на мило…

 5. Дати об’єктивну оцінку можна порівнявши. Якщо порівнювати роботу команди теперішього міського голови з попередниками, то очевидні зрушення в кращу сторону. Якщо раніше робота мерії, в основному, була спрямована на короткострокові рекламно-видовищні проекти необхідність яких для міської громади сумнівна, а рішення по ним приймалися вибірково-авторитарно, то зараз робиться “рутина” робота що накопичувалася в місті десятиліттями – як то ремонти міских шляхів, тротуарів, жилого фонду, укріплення матеріальної бази обслуговуючих комунальних підприємств міськради, будівництво об’єктів соціального, та культурного призначення… Якість цих робіт, та можливості їх фінансового забезпечення – то окремі питання. В цілому ж роботу міського голови та його команди вважаю можна оцінити як позитивну.

  • Валодя, вы ли это? Уже практически освоили грамматику и пунктуацию, очень приятно. Вы растёте над собой! Или же это другой Валодя?

     • Родіна – по українські Батьківщина! Що таке Батьківщина? Це якесь певне місце на Землі чи, може, щось більше? Щось пов’язане з усім найдорожчим, що є в людини, – з її батьками, найяскравішими відкриттями та відчуттями дитинства та становлення себе самої? Я вважаю, що й те, й інше у нерозривному взаємозв’язку. Батьківщину не вибирають, проте в усіх куточках нашої планети – різноманітної за природою, культурою, суспільними звичаями – кожна людина по-особливому ставиться до того краю, який зве Батьківщиною. Для когось це країна хмарочосів та високих технологій, для інших – безкрая пустеля пісків та каменів. І завжди воно – місце, в якому людина народилась та виросла, – наймаліше її серцю, навіть після того, як вона може промандрувати навколо світу. З давніх давен люди були готові захищати свою Батьківщину вогнем і мечем, не шкодуючи власного життя, бо лише це гарантувало їм та їхнім нащадкам можливість бути господарями на своїй землі та жити вільно. Сьогодні, коли людство зробило значний крок вперед у науці та культурі, пережило декілька жахливих війн, в яких загинули мільйони, на мій погляд, недопустимо розв’язувати війну, навіть під приводом захисту Батьківщини. Її треба захищати мудрим керівництвом, врахуванням інтересів усіх верств населення, толерантністю, чесністю, працелюбством. Бо зрадник Батьківщини – не той, хто змушений емігрувати під загрозою смерті, а той, хто використовує свою владу у власних інтересах, нажаль, дуже поширена проблема у багатьох країнах, у тому числі – в Україні. Крім того, я вважаю, що неможна шкодити іншим країнам – чиїмсь рідним батьківщинам, пояснюючи це потребами власної. Моя Батьківщина – Україна – це держава з драматичною та суперечливою історією, чудовою щедрою природою, працелюбними та дружніми людьми. Я б зробив усе, що в моїх силах, аби всі ми жили у мирі та добробуті. На моє щире переконання, любов до Батьківщини – це не лише знання її історії та повага до її державних символів, мови. Це взаєморозуміння з людьми, які живуть поруч. Це глибоке розуміння такої простої речі, що ми маємо поважати інших, аби вони поважали нас. І пам’ятати, що в кожного з нас є Батьківщина, біль за негаразди якої ми відчуваємо як власний.

  • “Пор!внювати” можна и возможности (бюджета)на тот период,условия того времени…ведение предвыборной агитации(не буду вдаваться в подробности) и фамилии тоже можно …только честно…фамилия Королев однозначно лучше…с этим трудно спорить…Были и до Ю.А.Коноваленко…будут и после …мэры…работайте на благо города…

  • Толку з тротуарів, вони все одно слідком сипляться, бо асфальт паганий. І з вулицьою Карла Маркса буде те саме. Наші батьки неграмотні люди були й ті понимали шо треба водоотводи. У 47-мому батьковій сестрі за вкрадений колосок 5 год дали, а зараз за розбарювання нащітують собі премії.

   • Це правда, по Магістральній краще не ходити. На узбіччях зібралася вода, мабуть, з усього міста. А машини, безсовісні, так мчать, що, як не відскочиш до паркану, обіллють з ніг до голови.

 6. Все робиться, коли є гроші. Бюджет на теперішній час міста набагато більший, (в основному за рахунок акцизного податку) ніж, коли містом керував КВЛ. Були б тоді такі кошти, більше б робилося, а як грошей нема, той мали, що мали…

  • Але за акциз теперішньому мєру прийшлось поборотись, а КВЛ відзначився провальними проектами у сфері ЖКГ. У Коноваленка прямих провалів ще немає, при цьому “рутина” налагоджується, каденція не скінчилась …

  • Можливо бюджет і більший, але і на органи місцевого самоврядування державою перекидається все більше повноважень, які вимагають певних коштів.

 7. Земляки! Так у звіті то що було? Чи буде громада, чи вдасться нарешті Коноваленку впарити нам багатоквартирні будинки і займатися тільки стадіонами?

 8. Не знаю кому як, а мені Юрій Анатолійович запамятався, як він приймав мене в Партію Регіонів.

   • Тьотю Валя свої білєти члєнов кпсс (б) з чоловіком по сімєйному храните в серванті чи вже повикидали? 😉

    • Валодя,Вы не путайте грешное с праведным…то мой дед по линии отца был первым секретарем райкома компартии…историю преподавал после войны…так он давно умер в 80 году в возрасте 80 лет…прошел всю войну…но в отличие от нынешних…наградами не хвалился…о войне молчал…скромнее гораздо был…

     • Дєд дєдом бо всі дєди воівали тьотю Валя шо ваш чоловік скромний так то ізвєсно, і получаітся був беспартіїносочуствующим, чи шо?

 9. Дуже прикро, що люди не розуміють очевидного. Звичайно, є прихильники мерів і вони захищають свого. Але факти залишаються фактами. Те, що Попередній мер багато зробив- це очевидно. Каналізації, освітлення, водоводи, індивідуальне опалення, прибудинкові території і навіть цей Годинник , біля якого зараз проходять всі свята. А ми, жителі Циганського виселку, вдячні меру Корольову, за воду.

  • Миколо Петровичу, вам Попередній мер що копав яму під каналізацію, рив канави під водогін, чи під газопровід, купував газові прилади для індивідуального опалення, труби, лічильники, чи може гроші на них та на проектні роботи давав з того, що наче б то вмить стало “металоломом”, а перед тим до останнього було котлами, насосами, двигунами, трубами, опорами та естакадами в міських котельнях та тепломережах? Чи то тільки на Циганському висілку вода проводилася за кошти мерії, як і негайно ремонтувалися прибудинкова територія, та тротуар тільки біля того будинку в якому Попередній мер придбав квартиру?
   А про будильник і говорити нічого – гарний бо хоч ще йде!

   • Марино, у вас мабуть десь є пробіли у вихованні. Хамку видно із далека. Та тільки ви повинні зрозуміти, що міський голова і не повинен рити ями і за свої кошти щось купувати для людей. А коли хто прийде з проханням до влади, то я так гадаю, що на стільки це можливо і нинішній мер, і попередній, і наступний…. розглянуть прохання і чим зможуть , то допоможуть. Але ви так агресивно налаштовані проти попереднього иіського голови і його прихильників, що аж виглядає так як він вас особисто чимось образив.

    • Вам, Галино Петрівно, зважаючи що ви напевне щира українка, раджу, та бажаю, навчитися не відчувати себе низьковартішою за інших і за анлійців теж! Шануйтеся – і вас будуть шанувати, а не вважати третьосортними дикунами, яким можна диктувати, та докоряти на їхній землі чужинськими язиками! Ніхто не має права нам вказувати, хто на що достойний, та поясняти чому лондонці чують Біг-Бен, а що, на думку таких поучателів, повинні слухати пологівці, яким до каденції теперішнього міського голови, пробачте, навіть випорожнитися не було де! Спершу, чим докорять когось у вихованні, не один раз подумайте – “а хто є я, чому так, та чому в сусіда краще?”… Того ж бачаю і Свєті – “учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…”

 10. Марина, да Юрий Анатолиевич и так блестит. И Марине, и всем – все ж таки обсуждайте отчет нынешнего мера. А в отношении часов, как только станете англичанами так будет вам Биг-Бэн (башня Елизаветы) – главные куранты Европы. Но судя по большенству комментариев – вы и таких часов не достойны. Слава Богу, что вас меньше. Жаль только , что нынешний мэр вас возглавляет.

  • “Біг-Бен, башня Елізавети, главние куранти Европи, станітє англічаніми, мєньшє-большє”… Смішно! До чого таке словоблудство, та звідки така зверхність?
   Свєта, ви також фаворитка, колишня чи чергова? Чи ви може й не Свєта?
   Бували ми і в Лондоні, і в Вестмінстерському палаці, і Біг-Бен чули. Колись Біг-беном називався один із дзвонів курантів, згодом весь годинниковий комплекс…
   Але такі “дєятєлі”, які споганили прекрасний постамент що лишився від пам’ятника Лєніна на пологівській площі, до речі з естетичної точки зору то була одна з найдосконаліших скульптур Лєніна в області, хотіли і до лондонського годинника добратись. Були й там спроби не тільки перебудувати символ Англії, а й зовсім знести! Слава богу в Лондонській мерії прислухалися до думки городян, і все лишилося як є.
   Інша справа Пологи – незважаючи на дискусії та незадоволення пологівців виглядом “будильника”, тодішнє керівництво міста, яке за час каденції так і не стало “анлічаніном”, вирішило по своєму, і тепер пологівський “годинниковий коплекс” це просто гімн убогості, і недосконалості форм та змісту з мистецької точки зору, про що скаже не тільки скульптор, архітектор, чи мистецтвознавець – кожна мисляча людина, а не тільки ті кого “нынешний мэр возглавляет.”…

 11. Ответ лично для Марины. То что вы переходите на оскорбления, чести вам не делает, да судя по всему у вас ее и нет. И пожалуйста не засоряйте сайт хороших “Пологивськых вистей”. Ваш стиль очень напоминает стиль предвыборчей агитации нынешнего мэра. Да будет так.

  • Вам особисто вашім, прости Господи, мацкальскім язиком, коротко – «Как аукнется, так и откликнется!» І ще, раз ви вже щось там про англійців защебетали, мабуть себе з іже леді та джентельменами уявили, так от – спершу навчіться піти по англійськи…

 12. Читаю коментарі, і мені вже навіть не прикро, а страшно стає. Які ж наші люди злі і агресивні. Тільки і вміють що ображати, і пліткувати. Ніякого позитиву. Та для вас, що не зроби, все буде не так. Оце рівень! Невже завжди таке буде в Пологах?

  • Як в столиці, так і по всій Україні! Не помічали, оце тільки зробили для себе відкриття? Скрізь так, по всьому світу, було, є, і буде. Відкиньте ілюзії – читайте Григорія Савича:

   Всякому городу нрав і права,
   Всяка імієт свой ум голова,
   Всякому серцю своя єсть любов,
   Всякому горлу свой єсть вкус каков.
   А мні одна только в світі дума,
   А мні одно только не йдет с ума.

   Петр для чинов угли панскії трет,
   Федька купец при аршині все лжет.
   Тот строїт дом свой на новий манір,
   Тот все в процентах: пожалуй, повір!
   А мні одна только в світі дума,
   А мні одно только не йдет с ума.

   Тот непрестанно стягаєт грунта,
   Сей іностранни заводит скота.
   Ті форміруют на ловлю собак,
   Сих шумить дом од гостей, как кабак,
   А мні одна только в світі дума,
   А мні одно только не йдет с ума.

   Строіт на свой тон юриста права,
   С диспут студента тріщить голова,
   Тих безпокоїт Венерин амур,
   Всякому голову мучит свой дур.
   А мні одна только в світі дума,
   Как би умерти мні не без ума.

   Тот панегірик сплітаєт со лжей,
   Лікар в подряд ставит мертвих людей,
   Сей образи жирових чтет тузов,
   Степка біжит, как на свадьбу, в позов.
   Смерте страшна! замашная косо!

   Ти не щадиш і царських волосов,
   Ти не глядиш, гді мужик, а гді цар —
   Все жереш так, как солому пожар.
   Кто ж на єя плюєт острую сталь?
   Тот, чия совість, как чистий хрусталь.

 13. Нинішній міський голова також в першу чергу дорогу зробив до свого дому. Але ж там не тільки він живе. То ж добре, що зробив. Гірше б було якби нічого не робив. То й попередній мер зробив прибудинкову територію, дорогу, але ж для всіх. То ж також треба подякувати. Але ж ми УКРАЇНЦІ, нам все не так!!!! Прикро за всіх нас.

  • Якби те що ви стверджуєте справді мало місце, то місцева активістка, сусідка Юрія Анатолійовича по мікрорайону Валентина Миколаївна Фольц не стала б піднімати цю тему на звіті міського голови про роботу за 2017 рік. А так має намір це зробити у суботу 10 лютого 2018 року о 10:00 годині у приміщенні комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» – приходьте, самі почуєте, пересвідчитесь… 😉

 14. Статист, який то знаючий, що сусідка прийде і спитає у Юрія Анатолійовича про дорогу до їхнього будинку. Да ну і дєла – сказав би кот матроскін.

  • Не треба бути пророком щоб це знати! Раніше в ВУЗах, на серйозних спеціальностях, статистика була обов’язковою дисципліною, недаром в Почаївській лаврі (московський патріархат) висить памятка де серед інших, вказано – “…на молитвы записывать не положено – екстрасенсов, физиков-теоретиков, атеистов…”! Та це так, до слова про науку статистику… 😉 Так от, згідно статистики, нормальної дороги щоб проїхати автомобілем до мікрорайону де мешкає мер, не роблячи гаку повз колишні АПТ РСП, Міжрайбазу, та Концервний завод ОСС, або пройти пішки не влізши у багнюку – немає! Знову ж таки, сусідка Ю. А. Коноваленка по мікрорайону завжди брала активну участь у обговоренні місцевих житлово-соціальних проблем, і в не останню чергу проблем зі шляхами. А так як ця проблема має місце, грунтуючись на тих же статистичних показниках, цієї теми вона має торкнутися в суботу на звіті міського голови процентів на 95%! От і все. Ваня користуйтесь логікою, досвідом, та правилами статистичного аналізу… 😉

 15. Не будемо робити культа із статистики. Просто сусідка про це , як і про все інше могла б запитати по сусідські і не робити шоу- ось які ми правильні і для себе ми нічого ще не зробили. А відносно логіки і статистичного аналізу, з огляду справ в нашій країні …відповім словами Вєрки Сердючки – ” і сильно вам допомогла та матєматіка?”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут