Майбутні пекарі у захваті від запорізької міні-пекарні

1
114

В усі часи хліб вважали святим. Це не просто буханець, але й символ, джерело людського життя і матеріального благополуччя.

Хлібом-сіллю зустрічають дорогих гостей; із хлібом проводжають молодят до шлюбу; виряджають у далеку дорогу. Майстерно випечена хлібина нагадує сонце – кругле, рум’яне, вічне.

Саме з метою розширення знань про професію пекаря учнів Пологівського професійного ліцею люб’язно запросив на екскурсію в місто Запоріжжя на пекарню «Урожай» випускник Пологівського ліцею 2002 року, власник цієї пекарні Олег Дмитрович Мельник.

Екскурсія по міні-пекарні справжнього майстра своєї справи О.Д. Мельника була цікавою і захоплюючою.

Учні побачили процес приготування хліба від просіювання борошна і до випічки готових виробів. Майже всі процеси механізовані, пекарня обладнана просіювачами, тістомісильними і тістодільними машинами і округлювачами, шафами для розстоювання виробів і сучасними шафами для випікання, в яких автоматично підтримуються необхідна температура і вологість.

Завдяки просвічуванню всередині камери через прозорий пластик, можна контролювати і спостерігати, як піднімається тісто. Великий інтерес викликали нетрадиційні хлібобулочні вироби, як елемент «фаст-фуду», а також хліб для супермаркетів з шоковою заморозкою, який зберігається пів- року, а розморожуючись, набуває своїх відповідних властивостей.

Випускників Пологівського ліцею пекарня «Урожай» запрошує до себе на роботу. А цьогорічний випускник групи № 5 Олексій Магус з 1 січня 2018 року вже працює у цій пекарні на лінії пакування хлібобулочних виробів за допомогою машин. Отож, щоб бути з роботою і пахучим буханцем хліба, приходьте на навчання до Пологівського професійного ліцею.

Наталія Кащенко,

викладач спецдисциплін ліцею.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут