Кожна дитина мріє про родину

0
36

Кожна дитина, яка волею долі опинилася в складних життєвих обставинах, мріє про сім’ю. 

Для розвитку дитини надзвичайно важливою є турбота про неї дорослих. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, приймають важливі рішення від імені своїх дітей. Батьки допомагають відчути взаємне тепло і любов, передають дітям досвід поколінь, життеві цінності та духовність, виховують дітей, задовільняють щоденні потреби, надають зразки для наслідування. Усі ці потреби життево важливі для кожної дитини, якого б віку вона не була.

Діти мають зростати в сімях рідних батьків, але коли це неможливо, коли за певних життевих обставин дитина залишається без батьківського піклування, альтернативою біологічній родині можуть стати  сімейні форми виховання дітей: «Патронат» та «Наставництво».
Так, 9 лютого фахівцями із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ було проведено вуличні акції «Наставництво» та «Патронат». Метою акції було: привернення уваги населення про умови створення таких форм виховання.
Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки. За докладнішою інформацією можна звертатися до Пологівського РЦСССДМ м. Пологи, вул. Державна, 75. тел. 0665741362.

Джерело: Пологівська РДА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут