Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
16 Лютого 2018 Місто 1 171  16 

Досить терпіти! Міський туалет вже запрацював


Зі вчорашнього дня почала працювати щойно збудована міська вбиральня. Туалет розділений на два «крила» – чоловіче та жіноче. На вході усіх зустрічає чергова, яка й слідкує за порядком та чистотою у вбиральні. У приміщенні досить тепло, адже працюють конвектори. Люди задоволені  й тим, що після відвідування туалету можна помити руки теплою водою з милом. Туалет безкоштовний, працює цілодобово, але має невеличкі 15-хвилинні технічні перерви на прибирання.

 

Оксана Бойкова.

 


 1. Гоги сказав:

  Прикро тільки що не встановили повноцінних унітазів, хай би й виробництва “Dniprokeramika Tov”, а натомість вмурували середньовічні бичачі тазіки. Але все одно – Браво! Браво міській владі що почала дослуховуватися до побажаннь містян. Спасибі й …мені за роки “гавкання” на цю тему, а керівництву ПВ за надану можливість це робити на своєму сайті… 😉

  • Мария сказав:

   Хочу ответить Гоги, что всегда с удовольствием читаю Ваши комментарии. Спасибо Пологовским вестям за возможность почитать правдивые комментарии наших жителей. Часто делаю свои выводы с этих комментариев. Положительный момент в том, что и представители власти тоже читают, прислкшиваются и делают для себя определённые выводы. Ведь в глаза все умеют только льстить, а здесь люди часто высказывают справедливые претензии.

 2. Анонім сказав:

  Для общественного туалета “середньовични бычачи тазики” в самый раз, я бы побрезговал садится на “повноцинный унитаз” в общественном туалете.

  • Гоги сказав:

   На громадські унітазі сідати справді не варто з багатьох причин – мають бути одноразові гігієнічні накладки, якщо вони закінчилися то зверніться до обслуговуючого персоналу… 😉
   Подібне “очко” бачив років 25 тому, здається в Домодєдово, та там в кабінці ще були вішалка для одягу, та перила обабіч… 🙂
   Ще є побажання що до дозаторів для мила, сушилок для рук, або паперових рушників… 😉

   • zp сказав:

    ……ще не написали про душову кабінку…….

    • Гоги сказав:

     Підмивати анус, і таке інше зручніше в біде – так як ви робите вдома. Біде набагато практичніше і безпечніше для тих, кому важко забиратися в ванну або душову … 😉

  • статист сказав:

   Позитив без корит є не тільки в Європі – https://parus28.livejournal.com/432722.html
   А й у колишніх братніх республіках – https://m.pikabu.ru/story/kakim_dolzhen_byit_obshchestvennyiy_tualet_5619183

 3. Ірина сказав:

  Ну що в нас за народ, що не зроби, все не так. Порадійте, що з’явився нарешті в нашому місті гарний туалет. Дуже часто по слідам бачу, що на унітази наш народ залазить з ногами. І яка різниця, якої конфігурації унітаз, головне, щоб чисто. Івсе безкоштовно.

  • Валодя сказав:

   Видно шо женщина не іскушона в комфорті бо привична як прийдеться. Причом тут натурально хворма, главне ж шоб удобно було і не дуться бо навприсядки якась пінсіонєрка і булькнуть може на 5 точку! Чисто цеберку с кришкой побанить можна, он набазарі продають в скобяном магазіні.

   • Ірина сказав:

    Дуже цікаво спостерігати за метаморфозами Валоді, як він з інтелегентного інтелектуала перетворюється на неграмотного хама і навпаки. А “женщині” за своє життя довелося побувати в різних умовах, і дуже комфортних теж. Але головне це позитивне сприйняття світу, чого і Вам бажаю.

 4. Оксана сказав:

  Не хочу вірити, що ці коментарі пишуть дорослі люди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.