Діє регіональний штаб з контролю за сплатою аліментів

0
44

У  Запорізькій області у лютому запрацювала перша мобільна група з ліквідації заборгованості з оплати аліментів, яка проводила роз’яснювальну роботу серед державних виконавців щодо застосування норм нового закону про посилення захисту права дитини на утримання шляхом удосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, а також проводила перевірку стану виконання рішень зі стягнення аліментів з недобросовісних боржників.

До складу групи входили спеціалісти центрального і місцевого управління державної виконавчої служби Мін’юсту.  Державними виконавцями Запорізької області разом із мобільною групою було вжито  заходи з метою примусового виконання рішень про стягнення аліментів.

Нараз,і підбито перші підсумки роботи. Так, кількість рішень про стягнення аліментів, які підлягають виконанню у 2018 році, становить 29 243. Сума  коштів за виконавчими документами про стягнення аліментів складає 23 млн. 110 тис. 613 грн. Кількість дітей за виконавчими документами налічує 31 641 особу.

Так, на виконанні у Михайлівському районному відділі державної виконавчої служби перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів у розмірі  1/3 частини на утримання неповнолітніх дітей, заборгованість зі сплати аліментів перевищувала суму відповідних платежів за шість місяців  і складала  90 989,89 грн.

За підсумками перевірки майнового стану боржника  за місцем його проживання державним виконавцем було описано та арештовано належне боржнику майно: автомобіль «Ford Transit», причеп автомобільний двохвісний «Лідер»,  кухонний гарнітур, водонагрівач, холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, меблевий гарнітур, камін електричний. Через кілька днів боржник надав державному виконавцю для долучення до матеріалів виконавчого провадження квитанції про сплату на користь стягувача заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

 

Джерело: zoda.gov.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут