Через негоду закрили всі пологівські школи

8
64

У зв’язку з погіршенням погодних умов з сьогоднішнього дня тимчасово призупиняється освітній процес в усіх школах міста та району.

Про це повідомила Людмила Дорофєєва, начальник Пологівського відділу освіти.

Діти будуть на вимушених канікулах до 3 березня. Тож у понеділок знову в школу.

Відпрацювання шкільної програми відбудеться шляхом інтенсифікації.

8 КОМЕНТАРІ

 1. Школи не працюють, а дитсадочки працюють у звичайному режимі???!!! Де логіка? А вона як завжди – відсутня……!

  • А підприємства і установи працюють. Якщо дітей шкільного віку можна залишити вдома одних, то дошкільнят – ні. І що робити батькам, якщо їм ні на кого залишити малечу. І ніхто не примушує вести дітей в садочок. Якщо є можливість, батьки залишать їх вдома.

   • У тому то і справа, що підприємства – працюють!!! Ви справді вважаєте що шести або семи річну , чи будь яку дитину молодших класів можна залишити вдома саму??? Що робити адекватним батькам, які працюють??? Для багатьох це великий сюрприз!

     • шановна, мова йдеться, як вам сказали, про “сюрпризи”. про канікули батьки знають завчасно і якось планують з ким залишати своїх дітей. питання задалося цілком слушне.

 2. Про яку Ви логіку говорите? А батькам, що також на роботу не ходити, щоб з малими дітками сидіти, куди діток дівати, і взагалі їх можна й так дома залиши, в них немає такої важкої програми як в школі!!!!!!

 3. Банальная экономия денег на отоплении ,у первоклассников 2 дня как закончились каникулы и опять дома ,слегка снежок присыпал уже раздули ЧП.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут