Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
7 Лютого 2018 Район 704  4 

Костянтин Бриль у Пологах: «Мені працювати заважає політика»


Сьогодні з робочим візитом до Поліг завітав Костянтин Іванович Бриль, голова Запорізької обласної державної адміністрації. Спочатку він відвідав ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», де зустрівся з трудовим колективом заводу. Там він урочисто нагородив відзнакою президента України головного інженера «Пологівського ОЕЗу» Василя Дмитровича Бойка, якому присвоєно звання заслуженого працівника промисловості України.

Під час зустрічі Костянтин Іванович розповів про головні завдання, які сьогодні ставить перед собою, а саме: ремонт доріг у Запорізькій області, реформування медицини та освіти. Він зазначив, що у цих галузях є значні досягнення, але ще попереду багато роботи. Потім голова облдержадміністрації відвідав ТОВ «Дніпрокераміка», де теж поспілкувався з трудовим колективом, а після цього обговорив з керівниками міста і району питання децентралізації.

Оксана Бойкова.


  1. Хаттаб сказав:

    Ще різниця – колишній губернатор О.М. Пеклушенко після офіційної церемрнії на МЕЗі, отобєдал в заводській їдальні, а Костянтин Іванович у їдальні “Корона”, яку не тільки з вікна главреда видно…;-)

  2. Хаттаб сказав:

    …а про віденський бал порошенка зовсім нічого?

  3. савко сказав:

    следующий раз в лакомці підживиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.