Зарплатня вчителів у середньому зросте на 25%

0
24

Усі документи, що регламентують відповідне збільшення, вже набули чинності.

В Україні у середньому зарплатня вчителя зросте на 25%. За рахунок зростання зарплати для всіх бюджетників на 10,1 %, додаткового збільшення посадового окладу вчителів на 10% та підняття мінімального порогу надбавки за престижність до 5%, а максимального – до 30%.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, усі документи, що регламентують відповідне збільшення, вже набули чинності.

Крім того, аби продовжити планове підвищення заробітної плати для вчителів, Уряд прийняв ще дві постанови.

Постановою також передбачається, що за підсумками виконання Державного бюджету України за перше півріччя 2018 року буде розглянуто питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 р. посадових окладів (ставок заробітної плати) інших категорій педагогічних та науково-педагогічних працівників на 10 %.

Збільшення посадового окладу вчителя також тягне за собою пропорційне зростання більшості надбавок, на які розраховують вчителі – за перевірку зошитів, класне керівництво тощо.

Також на засіданні Уряду 11 січня було прийнято постанову про зростання граничного розміру надбавки за престижність праці. Завдяки цьому документу мінімальний поріг надбавки з 1% зросте до 5%, а максимальний – з 20% до 30%.

При цьому для вчителів початкової школи, що навчають дітей згідно з реформою Нової української школи, а також вчителям української мови в школі з мовою навчання національних меншин мінімальна надбавка за престижність складатиме 20%.

Таким чином у середньому заробітна плата вчителя середньої школи з 1 січня 2018 року зросте на 25%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут