Яка краса! Сніжну бабу ми ліпили і снігові раділи! (ФОТО)

0
74

Падав сніг, падав сніг –

Для усіх, усіх, усіх,

І дорослих, і малих,

І веселих, і сумних.

Вікуся і Настуся Сурело.

Ці рядочки з дитячого віршика про нинішню погоду на Пологівщині. Так ми всі чекали снігу, біленького, пухкенького, так хотілося зимової казки! І погода підкинула сюрприз. Засніжило, заморозило. Щойно біла сніжна ковдра вкрила землю, пологівці почали ділитися у соціальних мережах фотографіями із зимовими краєвидами, своєю радістю від справжньої зими, якої дуже чекали. Ну, і яка ж зима без сніговичків? Звичайно, пологівці, і малі, і дорослі, ліпили сніжних баб. Ми зібрали кілька світлин наших земляків, які неймовірно раділи снігу.

Іринка з Костянтинівки зі своїм красенем-сніговичком

Минулого тижня снігу було менше, але в с.Костянтинівці, де ми були у творчому відрядженні, відшукали симпатичного сніговичка, якого зліпила родина Даценків: мама Оксана, тато Андрій, 6-річна Іринка та 2-річний Нікітка. Наступного дня Іринка прийшла зі школи і одразу кинулася на вулицю гратися зі сніговиком. Дівчинка чепурила красеня, бігала навколо нього, бавилася. Оце радість для малечі! Мама маленької школярочки розповіла, що з приходом справжньої сніжної зими дітей у хату не затягнеш.

У Воскресенці діти також ліпили сніговика. Весела і дружна родина Марюхів на славу постаралася – з’явився сніжний велетень ось такий:

Наша землячка Оля Сурело (дівоче прізвище Семенюк) зі своїми донечками також раділи снігу, провели фотосесію і зліпили свого добряка-сніговичка. Тільки погляньте, який красень:

Пологівчанка Вікторія Шило також поділилася сніжними і радісними фотографіями і в коментарях написала: «Я в снігу хочу ходити по коліно і дивитися, як він падає з неба великими мухами!»

А як зустріли зиму ви? Діліться своїми фото, радійте життю, заряджайтеся позитивом щохвилини, насолоджуйтеся зимою!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут