У центрі міста облаштували різдвяний вертеп

7
44

Всі бажаючі можуть тут сфотографуватися, на мить поринувши у різдвяну казку.

Вертеп встановили біля годинника на центральній площі міста. Його можна буде побачити і завтра.

Такий подарунок містянам зробили представники церкви християн віри євангельської «Спасіння».

7 КОМЕНТАРІ

 1. Цікаво, чому раптом “Спасіння”… від чого, від кого? Чого не інші осередки сект в Пологах? Православні, католицькі, та інші офіційні конфесії такі як оця “церкви” визначають як секти, і накладають на них анафему! А тут раптом, в центрі не самого “задроченого” в області міста… То це з ухвали місцевої влади, чи з її протеже? Адже є державні закони які регулюють подібні “адепто-вербовочні” заходи, а тут таке… мило, та тільки зовні…

 2. Спершу чим користуватися “безкоштовним” селфі, варто не раз подумати, та й всі конфесії підтверджують – зміна віри чи не найтячжчий гріх. Та й Біблії сказано недвозначно – сатана найчастіше маскується під Бога!
  http://cerkva.in.ua/statti/141-sekty.html

 3. Марина сказав:
  06.01.2018 о 12:52 ви хоч самі прочитали ту нісенітницю, на яку кидаєте посилання??

  • “Нісенітниця” викладена ось тут – http://www.rayonka.com/news/view/name/vertep/ , все на перший погляд виглядає дуже мило, та уважно прочитавши відчувається нещирість. Самі проаналізуйте противоріччя у фразах: “справжній вертеп, який візуально описує історію про Ісуса Христа” виявляється є ФОТОЗОНОЮ “Християнської церкви Спасіння”! Сектанти наголошують: “Ми не проводимо ідеології”, але натомість самі ж зазначають що вони є КООРДИНАТОРАМИ, чи таке: “бажаючих сфотографуватися віряни чекають до 6 грудня”, а ФОТОЗОНА, у конкретних ВІРЯН, це вже замаскована агітація!
   p.s.: електроенергію, підключившись до комунального будильника, “фотозона” споживала за чий кошт – вірян, чи містян?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут