У пологівських садочках подорожчало харчування

15
54

Відтепер батькам доведеться платити більше.

Так, у новому році у дитячих садках міста змінилася вартість харчування дітей. Обіди в ясельній групі коштують 17 грн. за день, було – 14 грн. У дошкільних групах було 17 грн., тепер – 20. Батьки платять 60%, решта виділяється з міського бюджету.

Як розповів міський голова Юрій Коноваленко, збільшення вартості харчування, перш за все, пов’язане із високими цінами на продукти. Він зазначає, що і цих коштів мало, щоб забезпечити наших дітей належним харчуванням, відповідно до норм. Потрібно 25-30 грн. для повноцінного харчування малечі, але Юрій Анатолійович розуміє, що не всім батькам це буде по кишені.

У недалекому майбутньому  витрати на дитяче харчування планують підвищити, але так, щоб для батьків ціну не піднімати. Зараз це питання ще вирішується.

Зазначимо, що діти пільгової категорії, зокрема, діти учасників АТО харчуються безкоштовно. Дитячі садки Поліг відвідують 873 дитини.

15 КОМЕНТАРІ

 1. якби ще й здійснили перевірку чому його купляють в дорогому магазині міста Пологи, коли є оптові бази.

 2. А хто дасть відповідь, де купляють продукти харчування для дитячих садочків? І для прикладу: вартість хоча б по 5 основним позиціям? Як вам тест на прозорість?

 3. Да в садиках с питанием порядок, еще не испортили, не успели. А вот в школах печалька!

  • Необходимо довести до сведения Ю.А.Коноваленка,он точно не специалист (по питанию)но меры обязательно примет(надеюсь)

   • Ви дуже не інформовані – Юрій Анатолійович, може й не дипломований спеціаліст “по пітанію”, проте у цій царині добре орієнтується бо мав свого часу пряме відношення до Комунального підприємства “ГОСПОДАР” Пологівської районної ради Запорізької області, в сферу ов’язків якого, крім іншого, входить забезпечення дитячого харчування у виховних, та навчальних закладах. Крім того, Ю.А. Коноваленко уважно читає коментарі, робить правильні висновки, і обов’язково вживе відповідні заходи…

   • Міська рада не має ніякого відношення до шкіл, навіть міста, це сфера відповідальності районної адміністрації та районної ради.

 4. Нельзя быть таким категоричным, что городской совет не имеет никакого отношения к питанию в школах. “ИМЕЕЕТ” – еще и какое!

  • “Як розповів міський голова Юрій Коноваленко, збільшення вартості харчування, перш за все, пов’язане із високими цінами на продукти. Він зазначає, що і цих коштів мало…”-прямая речь??? или я что-то путаю…???

  • Міський голова в межах своїх ов’язків дійсно не має беспосереднього відношення до харчування в міських школах. До його компетенції у цій сфері входять тільки міські дошкільні дитячі заклади, та й то опосередковано, бо цим займаються спеціалісти відповідного відділу міськради.
   Проте, якщо ви володієте конфіденційною інформацією, то й спробуте вплинути на цитуацію по темі через ті ж важелі.

 5. А зачем тогда рассказывает о том,к чему отношения не имеет?Сюрреализм какой-то…

   • тому б і хотілось щоб здійснили перевірку закупівлі продуктів харчування в певному магазині, чому саме там, адже у нас багато магазинів, в яких ціни значно нижчі.

    • Пишите що вам – хочеться… Маєте конкретно задокументовані факти порушеннь закупівель? Тоді й перевірте, раз хочеться – маєте право. Є різні шляхи це ініціювати. Якщо ваша дитина ходить до дитсадка, то маєте змогу зробити перевірку через батьківський комітет. Або особисто через звернення з заявою, знову ж таки зазначивши конкретні факти порушеннь, беспосередньо до міськради, через “свого” депутата, або ж до відповідних контролюючих органів органів як громадянка, жителька міста…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут