У Пологівській ЗОШ №4 День Соборності відзначали з особливими гостями (+ ФОТО)

0
36

19 січня Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 гостинно вітала у затишному актовому залі  гостей, а саме військових сторокової служби, що базуються у Пологівському районі, ветерана Збройних cил У.П.Артеменка,  інспектора з ювенальної превенції сектору превенції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області,  старшого лейтенанта поліції С.В.Силенка, представників учнівського самоврядування школи, вчителів, батьків, на величному і  патріотичному заході «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг».

Соборність – це символ, символ боротьби за волю, порозуміння між людьми і частинка надії і віри у майбутнє.   Саме цього дня   присутніх ознайомив  із сторінками історії  боротьби українського народу за соборність своїх земель   вчитель історії П.П.Солоха, використавши власну презентацію «22 січня – День Соборності України».

Авторським віршем вітала гостей Ірина Тоцька.  Літературна композиція «Любіть Україну»  прозвучала на фоні  спроектованих кадрів «Визначними місцями України». Українські пісні лунали у виконанні Діани Асланової, Карини Карпій, вокальної групи «Пісенний водограй».  Запальний таночок п’ятикласниць, патріотичний флешмоб і  урочиста композиція прапороносців нікого не залишили байдужими.

На згадку про затишне, по-домашньому тепле свято  школярі вручили військовим  запашний пиріг.

Завершила яскраве дійство традиційна шкільна акція «Живий ланцюг». Всі разом, взявшись за руки, промовили: «Україна понад усе!», «В день Соборності і злуки з заходу на схід, всі візьмемося за руки, бо один ми рід!».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут