У круговерті свят

0
52

Зимові місяці багаті на свята, подарунки, сюрпризи та дива. Саме тому їх з нетерпінням чекають усі дітлахи, в тому числі і вихованці КЗ «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» ЗОР. Своїми приємними спогадами із задоволенням дітвора центру ділиться з читачами газети.

Найбільше вихованці закладу очікували свято Миколая. Готувалися до нього завзято: вчили вірші, розучували нові пісні, танці, ролі. Тому свято вийшло веселим, цікавим та незабутнім. Маленькі хитрощі та капості головного чорта Антипка та його помічників, маленьких чортиків та шамана Сірка, не зіпсували його, і всі діти отримали солодкі подарунки. Малеча центру протягом усього року намагалася бути слухняною та чемною, тому в ніч з 18 на 19 грудня під своїми подушками вона знайшла шоколадки. 19 грудня 30 вихованців закладу побували в Запорізькому цирку та переглянули казкове новорічне дійство на льоду. Ця поїздка, подарунок служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації, надовго залишиться в пам’яті дітей.

Сюрпризи грудня для вихованців Пологівського центру на цьому не скінчилися. Дитячі, творчі, розважальні, просвітницькі колективи міста та області дарували дітям приємні несподіванки: дитячий колектив Пологівького колегіуму № 1 передав вихованцям закладу солодощі та одяг; танцювальний колектив «Союз» під керівництвом Р.С.Гаспаряна презентував смачні торти та театральні костюми; дитяча бібліотека запросила дітей на свято Миколая (16.12.2017); РЦ «Юність» подарував солодке спілкування для 10 найактивніших вихованців закладу (12.12.2017), розважальну програму за участю аніматорів та солодким частуванням (21.12.2017); соціальний центр «Проміння» м. Запоріжжя вручив дітям книжки, канцелярське приладдя, іграшки та солодкі подарунки; молодіжна група з м. Запоріжжя (5 чоловік) подарувала вихованцям Центру тепле дружнє спілкування під час гри в подаровані настільні ігри (30.12.2017).

Кожен день місяця був по-своєму цікавим та незабутнім: репетиції, виступи, гості, зустрічі, свята. Новий рік зустріли всім колективом дорослих та дітей. Святково прибраний зал, жива красуня-ялинка з різнокольоровими кульками та гірляндами, Дід Мороз, Снігуронька, казкові герої, хороводи біля ялинки, новорічні пісні, танці, солодкі подарунки, про які заздалегідь подбало ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», щоб кожен вихованець закладу отримав сюрприз. Вручати солодощі допомагали Діду Морозу помічник голови правління «Пологівський ОЕЗ» Т.С.Яковенко та голова профспілки О.А.Шатохіна.

Ранок 1 січня 2018 року подарував вихованцям закладу зустріч зі справжнім Дідом Морозом, який вручив кожній дитині омріяний подарунок, про який вони писали у своїх листах дідусю. Для дівчаток серед подарунків – срібні сережки, наручний годинник, улюблена книжка, набір для малювання, м’які іграшки, пазли та інші подарунки. Для хлопчиків – музична колонка, музична гітара, настільні ігри, машинки на дистанційному управління, конструктори, біблейки … Мрії дітей здійснилися, тому хочеться подякувати небайдужим людям, які подарували дітям віру в новорічні дива.

Напередодні Святвечора, 5 січня, до закладу завітав міський голова Ю.А.Коноваленко зі словами привітань та подарунком – лазерним принтером.

Зимові свята ще тривають. На вихованців центру чекають цікаві зустрічі, приємні хвилини спілкування з новими друзями, новорічні пригоди, про які буде нагода поділитися з читачами газети наступного разу.

Адміністрація закладу.

Фото з архіву центру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут