У День злуки у Пологівській СРШ №2 єдналися за руки (+ ФОТО)

0
60

22 січня вся Українв святкувала День Соборності. Це свято символізує об’єднання двох частин України: Західної та Східної.

У цей святковий день учні Пологівської СРШ І-ІІІ ступенів №2 теж відзначали День Соборності України. Було проведено урочисті лінійки для учнів 5-11 класів “Нехай нерозмежованою залишиться навіки”. Школярі переглянули документальний фільм. Наприкінці свята на учнів чекала історична вікторина, де було визначено найкращого знавця історії. Радує те, що майже всі учасники на відмінно справилися із завданням, а найкращі отримали суперприз – 12 балів з історії.

На захід були запрошені почесні гості: ветеран військової служби, підполковник запасу Євген Юрійович Малюцький, учасник бойових дій, голова ветеранської організаціїї ТОВ “Дніпрокераміка” Володимир Володимирович Дяченко, учасник бойових дій в зоні АТО, легендарний кіборг Олександр Володимирович Лазунько. Директор школи Богдан Миколайович Волощук привітав учнів та педагогічний колектив школи з врученням почесної грамоти від голови Пологівської районної державної адміністрації Артура Євгеновича Крупського за досягнуті успіхи у справі виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня Соборності України.

На знак солідарності з тисячами українців всі учні школи, адміністрація та почесні гості взялися за руки і утворили довжелезний ланцюг єдності. Всі скандували: «В День злуки єднаймося за руки!»

Почуття просто переповнювали, адже ми відчували себе гордими за свою незалежну та суверенну державу.

Підготувала Ксенія Сторчак, учениця Пологівської СРШ №2,

 вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

Фото з архіву школи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут