Тарас біг з Гуляйполя до Поліг!

8
72

Пропонуємо для перегляду відео, яке до редакції надіслав наш земляк Тарас Заруба. 

– 6 січня я пробіг півмарафон з Гуляйполя до Поліг. Змонтував такий невеличкий сюжет і хочу поділитися ним з вами, – написав Тарас.

Сам він родом з Поліг, але вже 16 років з родиною мешкає у м. Дніпро. 32-річний спортсмен бігає з 2015 року.

– Мета моїх тренувань – здоровий спосіб життя, нові та дуже корисні знайомства, приклад для моїх дітей, – розповів Тарас, батько двох донечок та сина. – Півмарафон Гуляйполе-Пологи пробіг вдруге. Перший раз у 2016 році, було дуже складно, як для новачка. Свій перший півмарафон я хотів пробігти саме на своїй маленькій батьківщині.

В планах Тараса – пробігти марафон Оріхів-Пологи (42,195 км). Наразі готується до ультратрейлу Ice Trail (50 км) у Чернігівській області, який відбудеться вже у лютому.

Тарас бажає всім землякам міцного здоров’я та веселих свят!

 

8 КОМЕНТАРІ

 1. Молодець, Тарасе! Приклад здорового способу життя і повага до традицій та історії рідного краю, Так тримати!

 2. Молодець, Тарасе.
  Приємно було подивитися твоє відео. Спасибі “Пологівським вістям” за те, що розмістили його на сайті. Та й подія варта уваги на сторінках газети.
  А приємно тому, що у юності дуже часто бігав із Гуляйп-Поля до Дорожнянки і в зворотному напрямі. Дбав про здоров’я. А ще приємно, що з дружиною, Людмилою Василівною, добре знали твоїх бабусю – Ольгу Петрівну та дідуся – Бориса Володимировича. Ольга Петрівна більше 30 років працювала у “Пологівських вістях”. А ще довгий час була диктором районного радіо і її голос знали в усьому районі.
  То ж хай тобі здоровиться і нових марафонів!
  Валерій Білий.

  • Дуже дякую Вам, Валерій!
   Так, я знаю, що бабуся дуже цінувала співпрацю з Вами та часто згадувала, коли розповідала нам про свої роки роботи у “Пологівських вістях”. У грудні минув 3 рік, як ії вже немає з нами…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут