Що пологівці очікують від нового 2018 року?

0
42

Ось і прийшов такий довгожданий 2018-й – рік Жовтої Собаки. Що ж нас чекає?

Астрологи стверджують, що 2018 рік буде наповнений легкістю і відчуттям цілковитої безтурботності. Запевняють, що не варто боятися недоброзичливців і заздрісників,  треба сміливо зважуватися на ризиковані справи і братися за амбітні проекти, адже символ 2018 року дасть можливість змінити життя.

Влада обіцяє серйозні зміни у державі та нові законопроекти, які покращать життя громадян. А чого пологівці очікують від нового 2018 року? Які мають плани? Що хочуть побажати Україні?

 

Людмила Плетінь:

– Головне, аби в родині всі були щасливі та здорові. Хотілося б побажати всім миру, благополуччя, щоб кожна українська родина жила в достатку. Хоч зараз дуже непростий час, але хочеться частіше бачити посмішки на обличчях рідних. Всім пологівцям бажаю музичного настрою, адже все минає, а музика вічна.

 

 

Вікторія Ковтун:

– Хочу, щоб синочок частіше радував мене своїми досягненнями та вчинками. Звісно, хочу, аби скоріше закінчилася війна, і над нашими головами запанував мир. Хай у кожній родині будуть злагода та взаєморозуміння. Безумовно, хочеться підвищення соціальних стандартів, високого рівня життя та стабільності. Хай кожна людина відчує себе щасливою.

 

Анатолій Сарака:

– У цьому році очікую на підвищення заробітної платні. Сподіваюся, що здійсниться моя мрія, і я, нарешті, куплю собі авто. Всім молодим людям бажаю стабільної роботи, людям похилого віку – гідних пенсій. Хочу, щоб в нашій країні не підвищували податки та збільшили середній заробіток.

 

 

 

Надія Павловська:

– Перш за все, хочеться, щоб кожен з нас став трішечки добрішим, бо через те, що зараз в країні йде війна, люди припинили довіряти та допомагати одне одному. Хочеться також і рівності серед людей, аби багаті не керували бідними. Україні бажаю миру та процвітання. Якщо в Україні все буде добре, то і в нас також все буде чудово.

 

 

 

Олександр Лихопуд:

– Всій Україні бажаю, щоб скоріше закінчилася війна. Нехай кожен українець має цілий мішок здоров’я та буде щасливим. Хочу, щоб у рідному селі Воскресенці відремонтували дороги. І нехай в кожного з нас буде святковий настрій.

 

 

 

Спілкувалася Ксенія Сторчак, учениця Пологівської СРШ №2,

вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

Фото Наталії Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут