Розіграш призів від “Пологівських вістей”відбувся! Дізнайтеся результати (+ ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
86

Як і було обіцяно, в останній день січня в редакції газети «Пологівські вісті» відбувся розіграш призів серед читачів, які передплатили наше видання на увесь 2018 рік. Ксерокопії квитанцій надіслали чи особисто принесли до редакції більше 300 осіб. Саме серед них і розіграли 38 призів.

Допомагали розігрувати призи наші читачки, які також завітали до редакції на розіграш, Таня Борисенко з села Басані та Ірина Лубенець з міста Поліг. Вони щасливими ручками і витягали з торбинки ксерокопії квитанцій.

Безпосередньо в редакції цього року отримали призи 7 осіб, а саме: О.М.Ткаченко, А.М.Дорошенко, Ж.Бородавка, В.Шабала, В.М.Гавриленко, Л.М.Черкун з міста Поліг та М.Г.Шутько з с. Поліг. Їм дісталися, відповідно, графин, кава, настінний перекидний календар на 2018 рік, годинник, кухонні ваги, праска та ще один настінний календар.

Решта ж призів чекають своїх господарів у редакції газети. Отже, переможцями стали: Т.Ф.Кривоног з с. Новокарлівки (приз – пральний порошок),

О.О.Скидан з м. Поліг, вул. Державна (шампунь),

Н.Д.Будко, м. Пологи, вул. Зарічна (ополіскувач),

В.П.Сиваш, м. Пологи, вул. Вербна (ліхтарик),

О.М.Савічева, м. Пологи, пров. Водопровідний (термометр вуличний),

В.Г.Рябко, м. Пологи, вул. Центральна (кухонні ножиці),

В.Ф.Отрєшко, м. Пологи, вул. Суворова (набір стаканчиків),

В.М.Івченко, с. Кінські Роздори (набір дорожніх стаканчиків),

Л.В.Марусенко, м. Пологи, вул. Єдності (фотоальбом),

Н.М.Боговик, м. Пологи, вул. Дружби (піднос),

Цикало, с. Басань, вул. Центральна, 233 (піднос),

Л.М.Шевченко, м. Пологи, вул. Державна (цукерки),

О.А.Сидорашко, с. Семенівка (цукерки),

Колісник, м. Пологи, вул. Коцюбинського (графин),

Н.І.Боговин, м. Пологи, вул. Зоря (салатниця),

Л.Г.Коломоєць, с. Чумацьке (кава),

Т.Н.Гаращенко, с. Басань (скатертина),

І.М.Месечко, с. Григорівка (скатертина),

Н.М.Котко, м. Пологи, вул. Державна (шампанське),

М.І.Кіптілий, м. Пологи, пров. Тихий (шампанське),

Т.І.Степанченко, м. Пологи, вул. Сигнальна (календар настінний),

Т.В.Орловська (настінний календар),

В.М.Марченко, с. Тарасівка (кухонні ваги),

Л.М.Хижняк, м. Пологи, вул. Космічна (фен),

Л.А.Чепель, м. Пологи, пров. Жуковського (фен),

Т.М.Бурлакова, м. Пологи, вул. Пушкіна (чайник),

Н.Х.Каряка, м. Пологи. вул. Мічуріна (тепловентилятор),

А.В.Яцук, м. Пологи, вул. Затишна (чайник),

Н.С.Коломоєць, с. Чапаєвка, вул. Космічна (вафельниця),

М.Д.Рибалка, м. Пологи, вул. Крупської (міксер).

А суперприз – мультиварка – дістався В.М.Вовк з с. Григорівки.

Крім цього, всі присутні отримали календарі на 2018 рік та купони, що дають право на знижку в оплаті оголошень, вітань, поминальних рядків тощо.

За традицією після закінчення розіграшу наші журналісти поспілкувалися з учасниками розіграшу та щасливими володарями призів.

– Я вже вдруге присутня на розіграші. Минулого року мене делегувала мама, на її квитанцію припала гарна кімнатна квітка, яка й зараз росте у неї на вікні. А в цьому році прийшла і замість мами, і замість сестри. Щасливою виявилась квитанція сестри Альони Дорошенко, на яку припав приз – розчинна кава. Спасибі редакції і за призи, і за цікаву газету, яку наша сім’я читає з великим задоволенням, – сказала Світлана Мяло із міста Поліг.

Пологівчанку Тетяну Гавриленко прийти на розіграш умовила сусідка Ольга Плевако. Тетяна Іванівна Гавриленко виграла електронні кухонні ваги, а ось Ользі Юхимівні Плевако не поталанило.

– Я багато років передплачую районну газету, але жодного разу не вигравала. Можливо удача посміхнеться наступного разу, а зараз, як заспокійливий приз, отримала настільний календар та купон на 25 гривень, – розповіла вона.

– Мені здається, що все життя читаю районну газету – ще з тих пір, коли вона називалася «Радянське село»,– поділилася Ніна Сур з села Кінські Роздори. – Не перший раз беру участь у розіграші призів серед передплатників, але жодного разу не виграла. Одне радує, що пощастило моєму односельцю. Принагідно хотіла б подякувати за цікаву газету і попросити, аби частіше друкували сторінку «Подругу» та про цікаві життєві історії.

– Я теж обома руками за сторінку «Подругу» і хотіла б, аби друкували її у кожному номері «Пологівських вістей», – приєдналася до розмови й передплатниця Ольга Іордан з села Басані.

Обіцяємо, що обов’язково врахуємо побажання наших передплатників. А сьогодні вітаємо переможців і дякуємо всім, хто нас читає й передплачує. Залишайтеся з нами!

Надія НОВІКОВА, Лідія СЛАБИШЕВА, Наталія ОСИПЕНКО (фото).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут