Різдвяні посиденьки у раді ветеранів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
42

Різдвяні свята – час приємних зустрічей і спілкування, родинного затишку і тепла. Тож саме в цей час у раді ветеранів у Пологах вирішили зібрати велику і дружну ветеранську родину за столом з чаюванням, смаколиками і навіть піснями.

Зустріч ветеранів відбулася 10 січня. Звісно, вона була радісною для них, адже приємно зустріти своїх друзів, колег і просто знайомих, з якими не раз життя зводило. А нині ось так у сімейному колі зібратися за чашечкою чаю, за смачним частуванням поспілкуватися, відпочити душею – це справжній різдвяний дарунок.

У залі засідань ради ветеранів увагу всіх привертали ікони, рушнички, свічки і кутя. Уявіть собі, там навіть є свічка з Ієрусалиму! 

На посиденьки до ветеранів завітали і міський голова Юрій Коноваленко, і його заступник Сергій Колісник, і заступник голови РДА Ірина Півень, і радник голови районної ради Михайло Малиш, і депутат міської ради Валентина Шашко. До речі, саме вона стала ініціатором проведення цього заходу і допомагала готуватися до нього, принесла смачні гостинці для усіх. Інші гості теж прийшли з різними подарунками.

Теплі привітання, спогади з дитинства про новорічні та різдвяні свята, як колись кутювали, щедрували, посівали – це приємно порадувало ветеранів. Вони навіть співали різдвяні пісні.

Довго спілкувалися, чаювали, розходитися по домівках не хотілося. Різдвяні посиденьки у Пологах мають стати традиційними.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут