Приборкувачі вогню у сільській глибинці

0
28

29 cічня донедавна відзначали як  день працівників пожежної охорони, а тепер замість нього відзначають День рятівника (17 вересня). Та, незважаючи на це, 29 січня  досі вважають «своїм»  святом ті, кому  хоча б раз довелося  вступити у двобій з вогнем. Серед таких сміливців-рятівників і Богдан Юрійович Витвицький.

У ТОВ «АгроКом 1990» він очолює спеціально створену дружину, завдання якої – в разі потреби оперативно загасити пожежу, де б вона не виникла. У складі цієї дружини також Петро Володимирович Оніщенко, Іван Іванович Кологойда, Юрій Вікторович Самойленко, Андрій Павлович Вітко, Вадим Сергійович Борщ, Ігор Васильович Гончар, Володимир Іванович Мистюк. Ці люди пройшли відповідне навчання, знають, як діяти в разі виникнення екстремальної ситуації. Знадобилися їхні знання та навички й минулого року. «У 2017 році нам довелося гасити 4 палаючих  поля та пожежу на околиці Решетилівського, де загорівся житловий будинок. Прибули вчасно, будівлю встигли врятувати. Гасили ми й палаючу  лісополосу. На жаль, не виключено, що  така пожежа могла виникнути через навмисний підпал», – розповідає Богдан Юрійович. – Щоб швидше ліквідувати пожежу, завжди напоготові чергує трактор, маємо наповнені  водою дві пожежні бочки, вогнегасники та інше. Хочу підкреслити, що все необхідне для гасіння вогню маємо завдяки небайдужому ставленню до роботи нашої дружини директора товариства В.В.Бандурова. Якщо  виникають якісь проблеми, зокрема, з оснащенням, він завжди оперативно допомагає їх вирішувати.

Хочу сказати, що хоч  ми й не професійні пожежники, бо я працюю у господарстві інженером з охорони праці, інші чоловіки – трактористами, але разом ми – відповідальна  команда, кожен член якої добре знає свої обов’язки і готовий  у будь-який час прибути  для приборкання вогню. Але і своїм товаришам і всім вогнеборцям я бажаю спокійних днів і ночей без пожеж, і щоб свої навички та вміння вони шліфували лише під час навчань».

Надія Новікова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут